Trucks

Dane techniczne kabin Volvo FL

  • Wymiary kabin
  • Cechy kabin

Wymiary kabin

Kabina dzienna

Kabina dzienna zapewnia kierowcy wygodne i ergonomiczne środowisko pracy. Wysokość wnętrza 1605 mm.

Krótka kabina sypialna

Krótka kabina sypialna oferuje dodatkową przestrzeń, którą można wyposażyć w jedną leżankę lub wykorzystywać jako biuro z dodatkowymi schowkami. Wysokość wnętrza 1605 mm.

Kabina załogowa

Kabina załogowa oferuje miejsca dla dodatkowych pasażerów, łącznie do 7 osób. Wysokość wnętrza 1605 mm.

Cechy kabin

Zawieszenie kabiny
Przednie zawieszenie kabiny ma ograniczony skok i ma postać z gumowej poduszki, zaś w zawieszeniu tylnym zastosowano sprężynę śrubową i amortyzator.

Fotel kierowcy
Dostępne są trzy warianty: Comfort, Standard i Economy. Wszystkie trzy fotele posiadają regulację oparcia, położenia wzdłużnego, wysokości i pochylenia oraz są wyposażone w zagłówek.

Fotel pasażera
Dostępne są trzy warianty: Standard, Economy lub Basic

Kolory kabin
Około 300 ustalonych odcieni. Dodatkowo, możliwość zamawiania kolorów specjalnych.

Koło kierownicy
Koło kierownicy ma średnicę 460 lub 500 mm, zależnie od konfiguracji samochodu ciężarowego. Jest wyposażone w mechanizm regulacji z blokadą zwalnianą pneumatycznie.

Wywietrznik dachowy
Kabina może być wyposażona w wywietrznik dachowy uchylany o 50 mm, otwierany ręcznie lub elektrycznie.

Ogrzewanie kabiny
Układ ogrzewania kabiny jest dostępny w dwóch wariantach: jako ręcznie sterowany układ ogrzewania lub ręcznie sterowany układ ogrzewania Można również zamówić parkingowe ogrzewanie kabiny o wydajności 2 kW (opcja).

Schowki wewnętrzne
Kabina ma wiele praktycznych i łatwo dostępnych schowków na dokumenty i rzeczy osobiste. Nad przednią szybą znajdują się dwa schowki zabezpieczone pokrywą lub siatką, a także cztery kieszenie o rozmiarze DIN. W opcji dostępnych jest szereg różnych schowków, w tym mocowanych na pokrywie tunelu silnika, i wieszaki na ubrania.

Sygnały dźwiękowe
Pojazd może być wyposażony w dodatkowe sygnały dźwiękowe: dwa zamontowane na dachu sygnały pneumatyczne lub pojedynczy sygnał elektryczny, zamontowany pod przednią pokrywą.

Leżanka (kabina komfort)
Leżanka jest oferowana w wersji jedno- lub dwuczęściowej, o szerokości 580 lub 780 mm. W opcji są dostępne: poręcz zabezpieczająca przy leżance i czujnik dymu w kabinie.

Poczuj się jak w domu

Rozgość się. Wypróbuj fotel. Leżankę. Zajrzyj do wszystkich schowków. Nie uwierzysz, ile tam miejsca,

Dane techniczne Volvo FL