Volvo Trucks

Polska

×

Volvo FL zwiększa wydajność kierowcy

Jak można zwiększyć wydajność kierowcy? Ułatwiając jazdę. Podnosząc komfort kabiny. I udostępniając mu nowoczesne narzędzia oszczędzające czas. Volvo FL jest synonimem wydajności.

I-Sync – zautomatyzowana naturalność

Nasza skrzynia biegów I-Sync całkowicie odmienia sposób jazdy w mieście, charakteryzującej się częstymi postojami. Kierowcy ją uwielbiają za precyzję automatycznego wyboru i włączania biegów, brak pedału sprzęgła w kabinie i konieczności mocowania się z dźwignią zmiany biegów. A ponieważ potrafi oszczędzać paliwo, lubią ją także operatorzy transportu.

Przejdź na I-Sync

Idealne środowisko – do pracy i wypoczynku

Od chwili wejścia do kabiny Volvo FL (po zoptymalizowanych, nisko położonych stopniach) po moment zakończenia pracy, wszystko z czym masz do czynienia zostało zaprojektowane z myślą jak największej wydajności w drodze i Twoim dobrym samopoczuciu pod koniec dnia.

Rozejrzyj się po wnętrzu kabiny

Nie do zatrzymania

Dzięki lepszym własnościom trakcyjnym oraz większemu prześwitowi i kątowi natarcia, Volvo FL 4x4 sprawdzi się na każdej drodze i w każdych warunkach.

Dodatkowe pół tony ładunku

Volvo FL napędzane silnikiem 4-cylindrowym jest o 200 do 500 kg lżejsze, w porównaniu z modelem 6-cylindrowym. Zapewniając do 500 kg dodatkowej ładowności, 4-cylindrowy silnik D5K znacząco zwiększa Twoją wydajność i efektywność.

Przyjrzyj się bliżej naszym silnikom

Dynafleet – zwiększ swoją wydajność

Lokalizacje, ładunki i poziomy. Czas pracy kierowców. Raporty dotyczące emisji spalin. Zużycie paliwa. System Dynafleet dostarcza danych o każdym Twoim samochodzie ciężarowym w czasie rzeczywistym – pomagając Ci w zwiększać wydajność i podejmować słuszniejsze decyzje.

Poznaj Dynafleet

Osiągaj większą wydajność

Porozmawiaj ze swoim dealerem Volvo Trucks. On najlepiej wie, w jaki sposób możesz osiągnąć maksymalną wydajność.