Volvo Trucks

Polska

×

Zaprojektowane z myślą o Tobie 

Wnętrze kabiny Volvo FL

Przestrzeń. Schowki. Oprzyrządowanie i informacje dokładnie tam, gdzie ich potrzebujesz. Komfortowy fotel. Regulowane koło kierownicy. I niski poziom hałasu. Witamy w kabinie Volvo FL – najwyższej klasy miejscu pracy na kołach.  

Myślenie ergonomiczne 

Oprzyrządowanie. Dźwignia zmiany biegów. Elementy sterujące. Schowki W Volvo FL wszystko, czego potrzebujesz do pracy, znajduje się dokładnie tam, gdzie się tego spodziewasz – i zawsze pod ręką. Mniej potrzebnych ruchów. Mniejsze napięcie i wysiłek. Twoje dłonie dłużej spoczywają na kole kierownicy, a wzrok nie odwraca się od drogi.

Idealne miejsce do siedzenia

Idealna pozycja siedząca dzięki ergonomicznym fotelom Volvo FL z solidnym mocowaniem, zintegrowanym zagłówkiem i pasem bezpieczeństwa. Materiał tapicerki jest wyjątkowo odporny na zabrudzenia. Zarówno fotel kierowcy, jak i pasażera posiada szeroki zakres regulacji.

Wybierz swoją przestrzeń

Wybierz jedną z trzech wielkości kabiny: kabinę dzienną, krótką kabinę sypialną lub kabinę załogową – zależnie od swoich wymagań dotyczących przestrzeni ładunkowej lub liczby pasażerów. Szerokość kabin wynosi 2100 mm, natomiast długość może wynosić od 1600 do 2980 mm.

Mnóstwo miejsca na Twoje rzeczy 

Na desce rozdzielczej. W drzwiach. Nad Twoją głową. Pomiędzy fotelami. Rozejrzyj się po kabinie Volvo FL, a odkryjesz mnóstwo schowków. I możesz dodać kolejne.

Panorama wnętrza 360°

Obejrzyj interaktywną prezentację kabiny. Klikaj pola tekstowe, by dowiedzieć się więcej. Kliknij „Pełny ekran”, by spotęgować swoje wrażenie. Przedstawiony opis cech i funkcji ma charakter ogólny. Niektóre z nich mogą być niedostępne w Twoim samochodzie ciężarowym.

Poczuj komfort

Aby lepiej poznać kabinę zaprojektowaną dla Ciebie i wokół Ciebie, odwiedź swojego dealera Volvo Trucks.