Volvo Trucks

Polska

×
Kabina Volvo FL: komfort wnętrza, najwyższa klasa pod każdym względem

Zaprojektowane z myślą o Tobie 

Wnętrze kabiny Volvo FL

Przestrzeń. Schowki. Oprzyrządowanie i informacje dokładnie tam, gdzie ich potrzebujesz. Komfortowy fotel. Regulowane koło kierownicy. I niski poziom hałasu. Witamy w kabinie Volvo FL – najwyższej klasy miejscu pracy na kołach.  

Ergonomiczne otoczenie kierowcy

Myślenie ergonomiczne 

Oprzyrządowanie. Dźwignia zmiany biegów. Elementy sterujące. Schowki W Volvo FL wszystko, czego potrzebujesz do pracy, znajduje się dokładnie tam, gdzie się tego spodziewasz – i zawsze pod ręką. Mniej potrzebnych ruchów. Mniejsze napięcie i wysiłek. Twoje dłonie dłużej spoczywają na kole kierownicy, a wzrok nie odwraca się od drogi.

Idealne miejsce do siedzenia

Idealna pozycja siedząca dzięki ergonomicznym fotelom Volvo FL z solidnym mocowaniem, zintegrowanym zagłówkiem i pasem bezpieczeństwa. Materiał tapicerki jest wyjątkowo odporny na zabrudzenia. Zarówno fotel kierowcy, jak i pasażera posiada szeroki zakres regulacji.

Komfortowy i bezpieczny fotel kierowcy
Wielkości kabiny Volvo FL

Wybierz swoją przestrzeń

Wybierz jedną z trzech wielkości kabiny: kabinę dzienną, krótką kabinę sypialną lub kabinę załogową – zależnie od swoich wymagań dotyczących przestrzeni ładunkowej lub liczby pasażerów. Szerokość kabin wynosi 2100 mm, natomiast długość może wynosić od 1600 do 2980 mm.

Duża ilość miejsca w schowkach na wszystkie Twoje rzeczy

Mnóstwo miejsca na Twoje rzeczy 

Na desce rozdzielczej. W drzwiach. Nad Twoją głową. Pomiędzy fotelami. Rozejrzyj się po kabinie Volvo FL, a odkryjesz mnóstwo schowków. I możesz dodać kolejne.

Panorama wnętrza 360°

Obejrzyj interaktywną prezentację kabiny. Klikaj pola tekstowe, by dowiedzieć się więcej. Kliknij „Pełny ekran”, by spotęgować swoje wrażenie. Przedstawiony opis cech i funkcji ma charakter ogólny. Niektóre z nich mogą być niedostępne w Twoim samochodzie ciężarowym.

Poczuj komfort

Aby lepiej poznać kabinę zaprojektowaną dla Ciebie i wokół Ciebie, odwiedź swojego dealera Volvo Trucks.