Trucks

Witamy w pracy

Wnętrze kabiny Volvo FL

Kabina Volvo FL oferuje świetne środowisko pracy dla profesjonalistów pracujących w mieście. Niezależnie od wybranego modelu kabiny, wygodny stopień wejściowy ułatwia wsiadanie. Przestronne wnętrze z bogatym wyposażeniem stanowi doskonałe miejsce do pracy.

Łatwe wsiadanie

Jeśli często w ciągu dnia pracy wsiadasz do kabiny i wysiadasz z niej? Kabina Volvo FL jest osadzona nisko na podwoziu i pozwala na naprawdę łatwe wsiadanie w każdych warunkach.

Idealne miejsce do siedzenia

Idealna pozycja siedząca dzięki fotelom Volvo FL ze zintegrowanym zagłówkiem i pasem bezpieczeństwa. Materiał tapicerki jest wyjątkowo odporny na zabrudzenia. Zarówno fotel kierowcy, jak i pasażera posiada szeroki zakres regulacji, aby spełnić różne potrzeby podczas pracy.

Ergonomiczna pozycja

Przyrządy, zmiana biegów, sterowanie i przechowywanie. Wszystko, czego potrzebujesz do pracy, jest dokładnie tam, gdzie tego oczekujesz. Wykonujesz mniej ruchów, co oznacza mniej rozciągania i wysiłku. Możesz trzymać ręce na kierownicy i patrzeć na to, co dzieje się wokół samochodu na ruchliwej ulicy.

Przestrzeń do pracy

Niezależnie od wybranej wersji kabiny – jest miejsce dla Ciebie i Twoich rzeczy. Schowki znajdziesz w desce rozdzielczej, w drzwiach, nad głową i między fotelami. W krótkiej kabinie sypialnej jest miejsce, w którym możesz odpocząć. Kabina załogowa może pomieścić do 6 pasażerów.

Widoczność we wszystkich kierunkach

Niska pozycja jazdy, duża szyba przednia i dodatkowe dolne szyby w drzwiach zapewniają znakomity widok na otoczenie pojazdu. Znakomity widok – zarówno najbliższego otoczenia, jak i we wszystkich kierunkach – sprawia, że Volvo FL jest bezpiecznym obywatelem miasta.

Dodatkowe okna i widoczność

Zamów swoje Volvo FL z dodatkowymi szybami w dolnej części drzwi i za drzwiami. Dodatkowo poprawiają widoczność obszaru w pobliżu samochodu ciężarowego.

Masz pytanie?

Odpowie na nie Twój dealer Volvo Trucks. Zadzwoń, złóż mu wizytę lub zaproś go do siebie.