Trucks

Polska

×
Skrzynia biegów I-Sync, idealna dla miejskiego transportu dystrybucyjnego

Oszczędzaj paliwo. Redukuj stres

I-Sync

Start. Stop. Start. Dostępna w Volvo FL zautomatyzowana, 6-biegowa skrzynia biegów I-Sync ułatwia jazdę w mieście. Sprzyja oszczędzaniu paliwa. Zmniejsza szkodliwą dla środowiska naturalnego emisję spalin. Ogranicza także koszty obsługi technicznej.

Ręczna, czy automatyczna zmiana biegów?

Za pomocą dźwigni pod kołem kierownicy możesz wybierać tryb sterowania automatycznego lub ręcznego. Jako że w pojeździe nie ma pedału sprzęgła ani odrębnej dźwigni sterującej, ta sama dźwignia służy również do ręcznej zmiany biegów. Tryb automatyczny zapewnia optymalny wybór przełożeń, a mechanizm elektrohydrauliczny gwarantuje absolutną płynność ich zmiany.

Zmieniaj biegi automatycznie lub ręcznie, za pomocą dźwigni
I-Sync dla silnika pięcio- lub ośmiolitrowego

Wybierz swoją moc

Skrzynia biegów I-Sync jest dostępna w dwóch wariantach – dostosowanych do silnika odpowiednio: D5K i D8K. Przenosi wejściowy moment obrotowy o wartości do 1050 Nm, dzięki czemu idealnie nadaje się do stosowania w dystrybucyjnych samochodach ciężarowych – napędzanych silnikami zarówno cztero-, jak i sześciocylindrowymi.

Łatwa do opanowania

Opracowana z myślą o potrzebach zapracowanych kierowców pojazdów dystrybucyjnych, którzy niekoniecznie prowadzą ten sam samochód każdego dnia, skrzynia biegów I-Sync jest intuicyjna i łatwa do opanowania. Tym samym, zawsze możesz jechać bezpiecznie, komfortowo i efektywnie.

 

I-Sync jest łatwa do opanowania

Przejdź na I-Sync

Jazda z I-Sync to przyjemność. Możesz osobiście tego doświadczyć, odwiedzając swojego dealera Volvo Trucks.

Cechy Volvo FL