Trucks

Polska

×
Volvo FL: compact and impressive

Dopasowane, ale wyróżniające się

Kabina Volvo FL

Łatwo je spostrzec. Jeszcze łatwiej polubić. Kompaktowe wymiary ani trochę nie umniejszają wrażenia, jakie wywołuje w mieście Volvo FL. Gładkie, aerodynamiczne linie, imponująca czarna krata wlotu powietrza i inteligentne rozwiązania czynią Volvo FL jednym z najlepiej przemyślanych samochodów ciężarowych w swojej klasie.   

Volvo FL: pełnoprawny członek rodziny Volvo

Członek rodziny 

Łagodne zaokrąglenia i opływowy kształt. Wyraziste linie i elementy graficzne . Charakterystyczne światła w kształcie litery „V”. Chociaż Volvo FL jest mniejsze od swoich potężniejszych, długodystansowych braci, ma to samo DNA. Poznaj pełnoprawnego członka gamy premium samochodów ciężarowych Volvo.

Volvo FL exterior front grill studio

Znak szczególny

Obecnie w Volvo FL prestiżowy znak firmowy jest umieszczony wysoko na przodzie pojazdu, blisko kierowcy. To podkreśla, że kierowca znajduje się w pobliżu wrażliwych użytkowników dróg. Sprawia, że samochód ciężarowy jest bardziej przystępny w dużym ruchu.

Liczniejsza ekipa

Gdy do wykonania pracy potrzeba więcej niż jedna, dwie lub trzy osoby, mamy dla Ciebie kabinę załogową, która łącznie z kierowcą może pomieścić 7 osób.

Volvo FL roof air deflector

Spoiler dachowy

Spoiler dachowy redukuje opór powietrza. W połączeniu z osłoną przeciwsłoneczną i spoilerami bocznymi efekty są jeszcze lepsze.

Widoczność we wszystkich kierunkach

Dobra widoczność, co się dzieje wokół samochodu ciężarowego, jest kluczem do produktywności i bezpieczeństwa na ruchliwych ulicach miasta. Naprawdę chcesz widzieć znajdujące się w pobliżu Twojego samochodu ciężarowego inne pojazdy, a także wrażliwych użytkowników dróg. Rozszerz widoczność we wszystkich kierunkach za pomocą Pakietu widoczności – w tym pomocniczych okien w drzwiach pasażera i tylnych szybach po obu stronach. Oprócz innych funkcji, pakiet obejmuje również elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka wsteczne i oraz lampę oświetlającą wejście poprawiającą bezpieczne wsiadanie i wysiadanie.

Volvo FL exterior city truck

Swobodny przepływ

Łagodnie zaokrąglone narożniki kabiny zmniejszają opór powietrza – polepszając właściwości jezdne i ekonomikę paliwową. Wyrazista krata wlotu powietrza z siatką o wzorze plastra miodu przepuszcza więcej powietrza do komory silnika, co usprawnia chłodzenie jednostki napędowej i proces oczyszczania spalin.

Volvo FL 4x4, na trudne drogi

Stosowny wygląd 

Specjalnie zaprojektowane ozdobne paski odróżniają Volvo FL 4x4 od jego rodzeństwa z napędem na dwa koła. Komunikują również mechaniczną wytrzymałość pojazdu, dbając, by zawsze wyróżniał się z tłumu.

Znajdź idealną kabinę

Volvo FL Day cab

Kabina dzienna

Wysokość wnętrza 1605 mm
Długość 1600 mm
Szerokość 2100 mm

Volvo FL Comfort cab

Krótka kabina sypialna

Wysokość wnętrza 1605 mm
Długość 2000 mm
szerokość 2100 mm.

Volvo FL Crew cab

Kabina załogowa

Wysokość wnętrza 1605 mm
Długość 2980 mm
Szerokość 2100 mm

Zapoznaj się z kompletem danych technicznych kabin

Panorama otoczenia 360°

Obejrzyj interaktywną prezentację kabiny. Klikaj pola tekstowe, by dowiedzieć się więcej. Kliknij „Pełny ekran”, by spotęgować swoje wrażenie. Przedstawiony opis cech i funkcji ma charakter ogólny. Niektóre z nich mogą być niedostępne w Twoim samochodzie ciężarowym.

Wybieraj spośród ponad 650 kolorów. Wszystkie są „zielone”.

Oszczędź sobie czasu i wydatków związanych z wizytą w innej lakierni – odbierz kabinę Volvo w swoim ulubionym kolorze bezpośrednio z fabryki. Wybieraj spośród ponad 650 kolorów, tonów i odcieni. A jeżeli nie znajdziesz tego, czego poszukujesz, specjalnie dla Ciebie możemy przygotować praktycznie dowolny kolor.

Chcesz rzucić okiem? Skorzystaj z poniższego aplikatora kolorów kabiny.

Pamiętaj, że ekran monitora nie oddaje wiernie kolorów. Aby obejrzeć rzeczywiste próbki kolorów, odwiedź dealera Volvo. Pamiętaj tylko, że nie wszystkie kolory są dostępne we wszystkich modelach i na wszystkich rynkach. Ilustracja przedstawia samochód ciężarowy o najwyższym możliwym poziomie lakierowania.

Aplikator kolorów zawiera wszystkie kolory dostępne w systemie zamówień. Wiele spośród kolorów standardowych jest również dostępnych z dodatkową warstwą lakieru bezbarwnego. Jeżeli nie możesz znaleźć żądanego koloru, skontaktuj się z dealerem Volvo.

Przykuło Twój wzrok?

Poznaj z bliska styl i istotę Volvo FL, odwiedzając swojego dealera Volvo Trucks.