Trucks

Uliczny spryciarz

Zewnętrzne elementy kabiny Volvo FL

Kompaktowe, dynamiczne i bez wątpienia Volvo. Volvo FL jest stworzone dla ulic. Światła w kształcie litery V, duże okna i smukły profil kabiny pokazują, że jest to samochód ciężarowy Volvo stworzony dla miasta.

Kompaktowe i niskie

Volvo FL zostało stworzone z myślą o mieście. Zewnętrzne wymiary kabiny są kompaktowe, a pozycja jazdy niska w każdym modelu kabiny. Na miejscu kierowcy masz idealne warunki do nawiązania kontaktu wzrokowego z innymi użytkownikami drogi i poprawy bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Jaki typ kabiny Ci odpowiada?

Wybierz spośród trzech różnych modeli kabin. Każdy z nich wyróżnia się czymś innym, w zależności od tego, czy chcesz mieć naprawdę kompaktową kabinę, potrzebujesz więcej miejsca we wnętrzu czy musisz dowieźć całą ekipę na miejsce pracy.

Trzyczęściowy zderzak

Nowatorski zderzak ma stalowe sekcje narożne, charakteryzujące się dużą odpornością na uderzenie. A jeśli jedna część ulegnie uszkodzeniu, łatwo ją wymienić.

Duże okna

Kabiny Volvo FL ą wyposażone w duże okna zapewniające doskonałą widoczność. Jeśli chcesz jeszcze bardziej poprawić bezpośrednią widoczność, możesz zamówić Volvo FL z dodatkowymi oknami.

Masz pytanie?

Odpowie na nie Twój dealer Volvo Trucks. Zadzwoń, złóż mu wizytę lub zaproś go do siebie.