Trucks

Apartament hotelowy na kołach

Życie w kabinie Volvo FH16

Chcesz stylowo nocować czy po prostu potrzebujesz naprawdę komfortowej kabiny z mnóstwem miejsca? Kabina Volvo FH16 to kolejny etap ewolucji życia na trasie. Czujesz się w niej komfortowo niezależnie od warunków na zewnątrz. Wejdź do środka!

Wybierz jedną z pięciu kabin o różnych rozmiarach, aby uzyskać tyle przestrzeni, ile potrzebujesz. Każda z nich jest przestronna i oświetlona z góry. Cztery z kabin zapewniają komfortowe warunki dwóm osobom albo mnóstwo miejsca jednej. Będziesz mieć idealne warunki do wypoczynku — dzięki izolacji kabiny i czarnym zasłonom nic nie zakłóci Twojego snu. System klimatyzacji można wzbogacić o rozwiązanie I-Park Cool pozwalające cieszyć się idealną temperaturą przez całą noc.

Jest też mnóstwo schowków na wszystkie Twoje rzeczy. Funkcjami oświetlenia, dźwięku, rozrywki i innymi można łatwo sterować z deski rozdzielczej, panelu sterowania na tylnej ścianie lub po prostu głosem. A to dopiero początek. Oferujemy szereg innych akcesoriów, aby komfort życia w drodze nie ustępował domowemu.

Komfortowy sen

Do wyboru masz materac sprężynowy z kieszeniami powietrznymi i materac piankowy. Każdy z nich gwarantuje komfortowy wypoczynek. Aby nocny wypoczynek był jeszcze lepszy, leżankę można dostosować, aby skompensować spadek, jeśli parkujesz na pochyłości.

Dwie chłodziarki

Potrzebujesz wydajnego chłodzenia? Żaden problem. Możesz zamówić kabinę Volvo FH16 z dwiema chłodziarkami. Jedna na górnej półce z tyłu, druga pod leżanką.

AKCESORIA DO TWOJEGO SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

SKONFIGURUJ GO PO SWOJEMU

Chcesz korzystać z najwyższego komfortu?

Pomożemy Ci dokonać właściwych wyborów.