Trucks

Twój samochód ciężarowy, Twoja twierdza

Wnętrze kabiny Volvo FH16

Ty wszystkim rządzisz i nadal to Ty wykonujesz pracę. Jednak teraz możesz kontrolować wszystko w Volvo FH16 znacznie lepiej.

Ewolucję poczujesz natychmiast po wejściu do kabiny Volvo FH16. Jest inna niż to, co znasz, a jednocześnie bardzo dobrze znana. Kolory, materiały i wykończenia wskazują, że to bez wątpienia Volvo FH16. Kiedy siedzisz w fotelu, wszystkie elementy znajdują się dokładnie tam, gdzie powinny. Twoja ręka w naturalny sposób trafia na dźwignię zmiany biegów I-Shift starannie zintegrowaną z fotelem.

Ale na nowo zaprojektowano cały interfejs kierowcy, który teraz pozwala Ci trzymać ręce na kierownicy i obserwować drogę. Masz pełną kontrolę nad wszystkim, czego potrzebujesz do wykonania pracy i do zapewnienia rentowności swojej działalności.

Wyświetlacz graficzny jest całkowicie cyfrowy i otwiera nowe możliwości — możesz dostosować swoje stanowisko robocze do potrzeb w każdej sytuacji. Aby poprawić własności trakcyjne, wystarczy obrócić odpowiednie pokrętło w prawo. Na wyświetlaczu graficznym można całkowicie kontrolować blokady mechanizmów różnicowych i naciski na osie. Nowy, 9-calowy wyświetlacz dodatkowy umożliwia kontrolowanie wszystkich funkcji samochodu ciężarowego, w tym nawet ośmiu kamer i aplikacji.

W kabinie Volvo FH16 zintegrowano funkcje sterowania głosowego, co jest niezwykle pomocne.

Pamiętaliśmy o wszystkim — wysoka jakość cechuje także materiały użyte we wnętrzu Volvo FH16. To bez wątpienia jeden z najbardziej komfortowych samochodów ciężarowych.

Rodzaje tapicerki

Wnętrze Volvo FH16 jest niepowtarzalne. Do wyboru są dwie wersje wykończenia. Ponadto możesz wybierać z szerokiej gamy kolorów.

Wykończenie Volvo FH16

Tapicerka z tkaniny tekstylnej i skórzana, gumowe dywaniki, elementy dekoracyjne i listwy ozdobne.

Wykończenie ze skóry Volvo FH16

Skórzana tapicerka, gumowe dywaniki, elementy dekoracyjne i listwy ozdobne. 

Akcesoria do Twojego samochodu ciężarowego

Skonfiguruj je po swojemu

Zdjęcia wnętrza Volvo FH16

Chcesz wiedzieć więcej o wnętrzu?

Porozmawiaj z dealerem.