Trucks

Ewolucyjne zmiany, aby sprostać trudnym wymaganiom

Zewnętrzne elementy kabiny Volvo FH16

To Volvo FH16, które znasz — zapewniające doskonałą równowagę mocy i komfortu. A jednak jest oczywiste, że ten samochód ciężarowy to kolejny etap ewolucji.

Kabina Volvo FH16 ma bardziej zaokrąglone krawędzie, a szczeliny między dolnym i górnym pasem przednim są mniejsze, aby poprawić aerodynamikę i osiągi. Niepowtarzalna krata wlotu powietrza Volvo FH16 ma srebrne wykończenie, sugerujące wyjątkowość samochodu. 

Ale najbardziej wyraźnym znakiem ewolucji jest konstrukcja reflektorów nadająca Volvo FH16 kultowy charakter. Charakterystyczne linie reflektorów łączą się z kształtem kabiny, przebiegają wokół przedniego narożnika i rozciągają się do tyłu, na boki kabiny. Na reflektorach umieszczono czarny motyw Volvo FH16. Kiedy patrzysz na stojące Volvo FH16 jest oczywiste, że to jeden z najmocniejszych samochodów na świecie — a teraz jeszcze bardziej doskonalszy.

Nowe reflektory występują w trzech różnych wersjach. Nie tylko świetnie wyglądają, ale także oferują wiele funkcji, dzięki którym życie w trasie staje się bezpieczniejsze i bardziej komfortowe.

Widać także, że logo Volvo z przodu jest większe, a kiedy podchodzisz bliżej drzwi, aby wsiąść do środka, zauważasz, że stopnie wejściowe mają aluminiowe wstawki. Szczegóły, które mają znaczenie.

Tak wygląda Volvo FH16

Wybierz spośród trzech różnych elementów zewnętrznych i setek kolorów.

Wersja podstawowa

W zestawie czarna krata wlotu powietrza, szary zderzak, lusterka itd.

Wersja podstawowa z odpornym pasem przednim

W zestawie szary wzmocniony zderzak, czarna krata wlotu powietrza, szare lusterka itp. Reflektory z czarnym motywem.

Wykończenie Volvo FH16

Krata wlotu powietrza w Volvo FH16 ma srebrne wykończenie, a na reflektorach pojawia się czarny motyw. Zderzak, lusterka itd. pomalowane na kolor zabudowy. Aluminiowe wstawki na stopniu. 

Wybieraj spośród ponad 650 kolorów. Wszystkie są „zielone”.

Oszczędź sobie czasu i wydatków związanych z wizytą w innej lakierni – odbierz kabinę Volvo w swoim ulubionym kolorze bezpośrednio z fabryki. Wybieraj spośród ponad 650 kolorów, tonów i odcieni. A jeżeli nie znajdziesz tego, czego poszukujesz, specjalnie dla Ciebie możemy przygotować praktycznie dowolny kolor.

 

Chcesz rzucić okiem? Skorzystaj z poniższego aplikatora kolorów kabiny.

Pamiętaj, że ekran monitora nie oddaje wiernie kolorów. Aby obejrzeć rzeczywiste próbki kolorów, odwiedź dealera Volvo. Pamiętaj tylko, że nie wszystkie kolory są dostępne we wszystkich modelach i na wszystkich rynkach. Ilustracja przedstawia samochód ciężarowy o najwyższym możliwym poziomie lakierowania.

 

Aplikator kolorów zawiera wszystkie kolory dostępne w systemie zamówień. Wiele spośród kolorów standardowych jest również dostępnych z dodatkową warstwą lakieru bezbarwnego. Jeżeli nie możesz znaleźć żądanego koloru, skontaktuj się z dealerem Volvo.

AKCESORIA DO TWOJEGO SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

SKONFIGURUJ GO PO SWOJEMU

Zdjęcia Volvo FH16 od zewnątrz

GOTOWY NA VOLVO FH16?

Czeka na Ciebie