Trucks

Skonfigurowany dla Twojej wydajności

Podwozie Volvo FH16

Potrzebujesz samochodu ciężarowego z podwoziem zbudowanym pod kątem obsługi Twoich zadań. Dostosujemy podwozie Twojego samochodu tak, aby umożliwić Ci skuteczne prowadzenie operacji, używając do tego komponentów i systemów z gwarancją wieloletniego niezawodnego działania. Temu sprzętowi możesz zaufać.

Twoje Volvo FH16 to precyzyjne narzędzie na drodze. Możesz zamówić samochód ciężarowy z pełnym zawieszeniem pneumatycznym — sprawdzi się zarówno w transporcie długodystansowym, jak i na placu budowy. Z kolei Aktywny Układ Kierowniczy Volvo sprawi, że Twoja praca stanie się zaskakująco łatwa.

Możemy zbudować Volvo FH16 gotowe do transportu ekstremalnych obciążeń w trudnych warunkach lub pokonywania długich tras w szybkim tempie. W obu przypadkach wykorzystamy tę samą koncepcję podwozia. Volvo FH16 można dostosować do niemal każdego zastosowania wymagającego dużej mocy i znakomitych właściwości jezdnych.

Podnośnik Osi Tandem

Korzystaj z podnośnika osi, ale tylko wtedy, gdy naprawdę jest potrzebny. Podnośnik Osi Tandem umożliwia odłączenie i podniesienie ostatniej osi napędowej podczas rozładunku. Tym samym znacznie maleje promień skrętu, opony zużywają się wolniej, a oszczędności paliwa rosną. 

Więcej informacji o Podnośniku Osi Tandem

Pięć osi — prosto z fabryki

Transportujesz ciężkie ładunki? Wybierz pięcioosiowy samochód ciężarowy dostarczany bezpośrednio z fabryki. Szybciej odbierzesz swój pojazd i ograniczysz koszty modyfikacji. I otrzymujesz samochód ciężarowy wraz z pełną homologacją, a także pełną gwarancją i obsługą serwisową Volvo – co w dłuższej perspektywie może zapewnić Ci mniejsze koszty eksploatacji.

Opcje ułatwiające szybką zabudowę

Dzięki wielu opcjom wyposażenia Volvo FH16 można łatwo i szybko przygotować pod dowolny rodzaj zabudowy. Przyłącze elektryczne umożliwia łatwe podłączenie zabudowy do układu elektrycznego pojazdu, podczas gdy portal Volvo Bodybuilder Instructions (VBI) zapewnia dostęp online do wszystkich potrzebnych rysunków technicznych i schematów elektrycznych. Wszystko to służy jednemu — jak najlepszemu dostosowaniu do Twoich operacji.

Gotowy do zabudowy 

Dostosujemy pojazd do Twoich potrzeb!

Porozmawiaj z nami o szczegółach podwozia.