Trucks

Polska

×
Przyjrzyj się bliżej możliwościom, jakie dają zespoły napędowe Volvo FH.

Zwiększanie rentowności

UKŁAD NAPĘDOWY VOLVO FH

Aby przewieźć to, co chcesz przewieźć, i dotrzeć tam, gdzie masz dotrzeć, potrzebujesz odpowiedniej mocy i kontroli. Świetnie się składa, bo teraz można wyjątkowo precyzyjnie dostosować układ napędowy Volvo FH do Twoich zadań. Nigdy nie zabraknie Ci mocy i mamy pewność, że wykorzystasz każdą kroplę paliwa. Zyski przewyższające wkład. Na tym polega rentowność. 

Odkryj gamę silników Volvo FH.

Silniki

Sercem układu napędowego Volvo FH jest nasza gama silników D13 step D o mocach 420 KM, 460 KM, 500 KM lub 540 KM. Oferujemy także wersje 460 KM i 500 KM z technologią Turbo Compound zapewniającą jeszcze większy moment obrotowy, a więc lepszą ekonomikę paliwową. Dostępne są także silniki napędzane gazem o mocy 420 lub 460 KM. Która najbardziej odpowiada Tobie i Twojej firmie?

Właściwości jezdne

Niezależnie od tego, jaki silnik wybierzesz do swojego Volvo FH, będziesz mieć dostęp do imponujących wartości momentu obrotowego w szerokim zakresie prędkości obrotowych silnika. Rezultatem są doskonałe właściwości jezdne i niskie zużycie paliwa.

I-Shift

I-Shift to seria zautomatyzowanych skrzyń biegów, zaprojektowanych w celu ułatwienia jazdy oraz zwiększenia jej bezpieczeństwa i komfortu. Nie trzeba wciskać pedału sprzęgła ani mocować się z żadną dźwignią. Każda zmiana biegów jest wykonywana automatycznie w najodpowiedniejszym momencie. Szereg pakietów oprogramowania pozwala dopasować I-Shift do własnych potrzeb. W przypadku Volvo FH można także zamówić I-Shift z biegami pełzającymi lub I-Shift Dual Clutch.

Więcej informacji o I-Shift 

WIĘCEJ FUNKCJI?

Twój dealer może zapoznać Cię z cechami odpowiadającymi Twoim potrzebom.