Trucks

Drugi dom

VOLVO FH — ŻYCIE W KABINIE

Często spędzasz noce w samochodzie ciężarowym? A może po prostu chcesz mieć wygodną kabinę z dużą ilością miejsca? Kabina Volvo FH to kolejny etap ewolucji życia na trasie. Czujesz się w niej komfortowo niezależnie od warunków na zewnątrz. Witamy w Twoim drugim domu.

Kabiny Volvo FH są dostępne w pięciu rozmiarach, a więc możesz wybrać przestrzeń, która odpowiada Twoim potrzebom. Każda z nich jest przestronna i oświetlona z góry. W czterech z nich mogą komfortowo spać dwie osoby. Dobry wypoczynek to warunek konieczny dobrej pracy — izolowana kabina i czarne zasłony zapewnią Ci spokojny sen. System klimatyzacji można wzbogacić o rozwiązanie I-Park Cool pozwalające cieszyć się idealną temperaturą przez całą noc.

Jest też mnóstwo schowków na wszystkie Twoje rzeczy. Funkcjami oświetlenia, dźwięku, rozrywki i innymi można łatwo sterować z deski rozdzielczej, panelu sterowania na tylnej ścianie lub po prostu głosem. A to dopiero początek. Oferujemy szereg innych akcesoriów, aby komfort życia w drodze nie ustępował domowemu.

Komfortowy sen

Do wyboru masz materac sprężynowy z kieszeniami powietrznymi i materac piankowy. Każdy z nich gwarantuje komfortowy wypoczynek. Aby nocny wypoczynek był jeszcze lepszy, leżankę można dostosować, aby skompensować spadek, jeśli parkujesz na pochyłości.

Dwie chłodziarki

Potrzebujesz wydajnego chłodzenia? Żaden problem. Możesz zamówić kabinę Volvo FH z dwiema chłodziarkami. Jedna na górnej półce z tyłu, druga pod leżanką.

AKCESORIA DO TWOJEGO SAMOCHODU CIĘŻAROWEGO

SKONFIGURUJ JE PO SWOJEMU

GOTOWY DO ŻYCIA W TRASIE?

Twój dealer pomoże Ci dostosować Twój drugi dom do Twoich potrzeb.