Trucks

Więcej kontroli niż dotychczas

Wnętrze kabiny Volvo FH

Ty wszystkim rządzisz i nadal to Ty wykonujesz pracę. Jednak teraz możesz kontrolować wszystko w samochodzie ciężarowym znacznie lepiej. Jest szyty na Twoją miarę.

Ewolucję poczujesz natychmiast po wejściu do kabiny Volvo FH. Jest inna niż to, co znasz, a jednocześnie bardzo dobrze znana. Kiedy siedzisz w fotelu, wszystkie elementy znajdują się dokładnie tam, gdzie powinny. Twoja ręka w naturalny sposób trafia na dźwignię zmiany biegów I-Shift starannie zintegrowaną z fotelem.

Cały interfejs kierowcy jest nowy. Większością funkcji możesz sterować za pomocą przycisków na kierownicy, co wprowadzono, aby umożliwić Ci trzymanie rąk na kierownicy i patrzenie na drogę. Masz pełną kontrolę nad wszystkim, czego potrzebujesz do wykonania pracy i do zapewnienia rentowności swojej działalności.

Wyświetlacz graficzny jest całkowicie cyfrowy i otwiera nowe możliwości — możesz dostosować swoje stanowisko robocze do potrzeb w każdej sytuacji. Nowy, 9-calowy wyświetlacz dodatkowy umożliwia kontrolowanie wszystkich funkcji samochodu ciężarowego, na przykład nawet ośmiu kamer i aplikacji.

W kabinie Volvo FH zintegrowano funkcje sterowania głosowego, co jest niezwykle pomocne.

Powierzchnie wewnętrzne i zastosowane materiały są najwyższej jakości niezależnie od wersji wykończenia. Do wyboru masz trzy wersje wykończenia i bogatą paletę kolorów. Znajdziesz swój styl.

Akcesoria do Twojego samochodu ciężarowego

Skonfiguruj je po swojemu

Zdjęcia wnętrza Volvo FH

CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ O WNĘTRZU?

Porozmawiaj z dealerem.