Trucks

Ewolucja transportu długodystansowego

Zewnętrzne elementy kabiny Volvo FH

Tym, co wyróżnia Volvo FH, są jego znakomite możliwości w transporcie długodystansowym — ale to już wiesz. A teraz stało się jasne, że to kolejny etap ewolucji samochodów ciężarowych.

Volvo FH ma bardziej zaokrąglone krawędzie, a szczeliny między dolnym i górnym pasem przednim są mniejsze, aby poprawić aerodynamikę i osiągi.

Jednak szczególnie wyraźnym znakiem ewolucji jest konstrukcja reflektorów nadająca Volvo FH kultowy profil. Charakterystyczne linie reflektorów łączą się z kształtem kabiny, przebiegają wokół przedniego narożnika i rozciągają się do tyłu, na boki kabiny. Nawet gdy ten samochód ciężarowy stoi w miejscu, jasno widać, że został zbudowany pod kątem efektywnej i szybkiej jazdy. Nowe reflektory są dostępne w trzech wersjach. Ich znakomity wygląd to nie wszystko — wyposażono je w wiele zaawansowanych funkcji.

Widać także, że logo Volvo z przodu jest większe, a kiedy podchodzisz bliżej, aby wsiąść do środka, zauważasz, że stopnie wejściowe mają aluminiowe wstawki. Szczegóły, które mają znaczenie.

Wybierz wersję wykończenia

Wybierz spośród czterech różnych wersji wykończenia i setek kolorów.

Wersja podstawowa

W zestawie czarna krata wlotu powietrza, szary zderzak, lusterka itd. 

Wersja podstawowa z wzmocnionym zderzakiem stalowym

W zestawie szary wzmocniony zderzak, czarna krata wlotu powietrza, szare lusterka itp.

Wersja rozszerzona

Krata wlotu powietrza pomalowana na kolor kabiny, aluminiowe wstawki w stopniu. Szary zderzak i lusterka.

Pełna wersja wykończenia

Krata wlotu powietrza, zderzak, lusterka itd. pomalowane na kolor kabiny. Aluminiowe wstawki na stopniu. 

Wybieraj spośród ponad 650 kolorów. Wszystkie są „zielone”.

Oszczędź sobie czasu i wydatków związanych z wizytą w innej lakierni – odbierz kabinę Volvo w swoim ulubionym kolorze bezpośrednio z fabryki. Wybieraj spośród ponad 650 kolorów, tonów i odcieni. A jeżeli nie znajdziesz tego, czego poszukujesz, specjalnie dla Ciebie możemy przygotować praktycznie dowolny kolor.


Chcesz rzucić okiem? Skorzystaj z poniższego aplikatora kolorów kabiny.

Pamiętaj, że ekran monitora nie oddaje wiernie kolorów. Aby obejrzeć rzeczywiste próbki kolorów, odwiedź dealera Volvo. Pamiętaj tylko, że nie wszystkie kolory są dostępne we wszystkich modelach i na wszystkich rynkach. Ilustracja przedstawia samochód ciężarowy o najwyższym możliwym poziomie lakierowania.

Aplikator kolorów zawiera wszystkie kolory dostępne w systemie zamówień. Wiele spośród kolorów standardowych jest również dostępnych z dodatkową warstwą lakieru bezbarwnego. Jeżeli nie możesz znaleźć żądanego koloru, skontaktuj się z dealerem Volvo.

 

DEMO

Akcesoria do Twojego samochodu ciężarowego

Skonfiguruj je po swojemu

Zdjęcia Volvo FH od zewnątrz

Gotowy na Volvo FH?

Czeka na Ciebie.