Trucks

Skonfigurowany dla Twojej wydajności

Podwozie Volvo FH

Niezależnie od rodzaju Twoich potrzeb transportowych potrzebujesz samochodu ciężarowego, który zbudowano pod kątem zadań, do jakich go użyjesz. Dostosujemy podwozie Twojego samochodu tak, aby umożliwić Ci skuteczne prowadzenie operacji, używając do tego komponentów i systemów z gwarancją wieloletniego niezawodnego działania. Temu sprzętowi możesz zaufać.

Twoje Volvo FH to precyzyjne narzędzie na drodze. Możesz zamówić samochód ciężarowy z pełnym zawieszeniem pneumatycznym — sprawdzi się zarówno w transporcie długodystansowym, jak i na placu budowy. Z kolei Aktywny Układ Kierowniczy Volvo sprawi, że Twoja praca stanie się zaskakująco łatwa.

Możemy dla Ciebie zbudować Volvo FH gotowego do transportu ekstremalnych ładunków w trudnych warunkach lub lekki ciągnik siodłowy do jazdy po drogach. W obu przypadkach wykorzystamy tę samą koncepcję podwozia. Volvo FH często kojarzy się z transportem długodystansowym w szybkim tempie, ale można je dostosować do bardziej wymagających warunków.

Więcej informacji o lekkiej konstrukcji 

Poznaj dane techniczne podwozia 

Podnośnik Osi Tandem

Korzystaj z podnośnika osi, ale tylko wtedy, gdy naprawdę jest potrzebny. Podnośnik Osi Tandem umożliwia odłączenie i podniesienie ostatniej osi napędowej podczas rozładunku. Tym samym znacznie maleje promień skrętu, opony zużywają się wolniej, a oszczędności paliwa rosną.

Więcej informacji o Podnośniku Osi Tandem

Pięcioosiowe samochody ciężarowe

Transportujesz ciężkie ładunki? Wybierz pięcioosiowy samochód ciężarowy dostarczany bezpośrednio z fabryki. Szybciej odbierzesz swój pojazd i ograniczysz koszty modyfikacji. I otrzymujesz samochód ciężarowy wraz z pełną homologacją, a także pełną gwarancją i obsługą serwisową Volvo – co w dłuższej perspektywie może zapewnić Ci mniejsze koszty eksploatacji.

Opcje ułatwiające szybką zabudowę

Dzięki wielu opcjom wyposażenia, Volvo FH można łatwo i szybko przygotować pod dowolny rodzaj zabudowy. Nowe przyłącze elektryczne umożliwia łatwe podłączenie zabudowy do układu elektrycznego pojazdu, podczas gdy portal Volvo Bodybuilder Instructions (VBI) zapewnia dostęp online do wszystkich potrzebnych rysunków technicznych i schematów elektrycznych. Wszystko to służy jednemu — jak najlepszemu dostosowaniu do Twoich operacji.

Więcej informacji o Instrukcjach Zabudowy Volvo

ODKRYJ PEŁNY POTENCJAŁ

Twój dealer pomoże ci w wyspecyfikowaniu podwozia Volvo FH.