Volvo Trucks

Polska

×

Ciesz się jazdą

Wnętrze kabiny Volvo FE

Kierowca, który czuje się komfortowo, pracuje efektywniej. Dlatego uczyniliśmy wnętrze współczesnej kabiny Volvo FE lepszym niż kiedykolwiek. Wygodny stopień wejściowy ułatwia wsiadanie. Przestronne i komfortowe wnętrze kabiny z licznymi udogodnieniami tworzy wokół Ciebie spokojną przestrzeń, w której przebywanie jest prawdziwą przyjemnością. Przyjrzyj się

Myślenie ergonomiczne

Oprzyrządowanie. Dźwignia zmiany biegów. Elementy sterujące. Schowki. W Volvo FE wszystko, czego potrzebujesz do pracy, znajduje się dokładnie tam, gdzie się tego spodziewasz – i zawsze pod ręką. Mniej niezbędnych ruchów. Mniejsze napięcie i wysiłek. Twoje dłonie dłużej spoczywają na kole kierownicy, a wzrok nie odwraca się od drogi.

Cztery wielkości kabin

Masz do wyboru jedną z czterech kabin: dzienną, krótką sypialną, sypialną lub niskowejściową. Najbardziej przestronna jest kabina sypialna – doskonała na dłuższe trasy, gdy potrzebujesz wypoczynku.

Idealne miejsce do siedzenia

Idealna pozycja siedząca dzięki ergonomicznym fotelom Volvo FE z solidnym mocowaniem, zintegrowanym zagłówkiem i pasem bezpieczeństwa. Materiał tapicerki jest wyjątkowo odporny na zabrudzenia. Zarówno fotel kierowcy, jak i pasażera posiada szeroki zakres regulacji.

Utrzymuj czystość

Dodaj pokrowce na siedzenia i chroń oryginalną tapicerkę, jednocześnie ułatwiając czyszczenie. Są specjalnie zaprojektowane przez Volvo i dostępne w dwóch kolorach.

Mnóstwo miejsca na Twoje rzeczy

Na desce rozdzielczej. W drzwiach. Nad Twoją głową. Pomiędzy fotelami. Rozejrzyj się po kabinie Volvo FE, a odkryjesz mnóstwo schowków. I możesz dodać kolejne.

Dopracowane 

Panorama wnętrza 360°

Obejrzyj interaktywną prezentację wnętrza kabiny. Klikaj pola tekstowe, by dowiedzieć się więcej. Kliknij „Pełny ekran”, by spotęgować swoje wrażenie. Przedstawiony opis cech i funkcji ma charakter ogólny. Niektóre z nich mogą być niedostępne w Twoim samochodzie ciężarowym.

Zadbaj o swój komfort

Osobiście doświadcz myślenia ergonomicznego. Twój dealer Volvo Trucks chętnie oprowadzi Cię po kabinie Volvo FE.