Volvo Trucks

Polska

×
Kabina Volvo FE: komfort wnętrza, najwyższa klasa pod każdym względem

Ciesz się jazdą

Wnętrze kabiny Volvo FE

Kierowca, który czuje się komfortowo, pracuje efektywniej. Dlatego uczyniliśmy wnętrze współczesnej kabiny Volvo FE lepszym niż kiedykolwiek. Wygodny stopień wejściowy ułatwia wsiadanie. Przestronne i komfortowe wnętrze kabiny z licznymi udogodnieniami tworzy wokół Ciebie spokojną przestrzeń, w której przebywanie jest prawdziwą przyjemnością. Przyjrzyj się

Volvo FE interior cabin overview studio

Myślenie ergonomiczne

Oprzyrządowanie. Dźwignia zmiany biegów. Elementy sterujące. Schowki. W Volvo FE wszystko, czego potrzebujesz do pracy, znajduje się dokładnie tam, gdzie się tego spodziewasz – i zawsze pod ręką. Mniej niezbędnych ruchów. Mniejsze napięcie i wysiłek. Twoje dłonie dłużej spoczywają na kole kierownicy, a wzrok nie odwraca się od drogi.

Cztery wielkości kabin

Masz do wyboru jedną z czterech kabin: dzienną, krótką sypialną, sypialną lub niskowejściową. Najbardziej przestronna jest kabina sypialna – doskonała na dłuższe trasy, gdy potrzebujesz wypoczynku.

Volvo FE interior drivers seat studio

Idealne miejsce do siedzenia

Idealna pozycja siedząca dzięki ergonomicznym fotelom Volvo FE z solidnym mocowaniem, zintegrowanym zagłówkiem i pasem bezpieczeństwa. Materiał tapicerki jest wyjątkowo odporny na zabrudzenia. Zarówno fotel kierowcy, jak i pasażera posiada szeroki zakres regulacji.

Utrzymuj czystość

Dodaj pokrowce na siedzenia i chroń oryginalną tapicerkę, jednocześnie ułatwiając czyszczenie. Są specjalnie zaprojektowane przez Volvo i dostępne w dwóch kolorach.

Duża ilość miejsca w schowkach na wszystkie Twoje rzeczy

Mnóstwo miejsca na Twoje rzeczy

Na desce rozdzielczej. W drzwiach. Nad Twoją głową. Pomiędzy fotelami. Rozejrzyj się po kabinie Volvo FE, a odkryjesz mnóstwo schowków. I możesz dodać kolejne.

Dopracowane 

Panorama wnętrza 360°

Obejrzyj interaktywną prezentację wnętrza kabiny. Klikaj pola tekstowe, by dowiedzieć się więcej. Kliknij „Pełny ekran”, by spotęgować swoje wrażenie. Przedstawiony opis cech i funkcji ma charakter ogólny. Niektóre z nich mogą być niedostępne w Twoim samochodzie ciężarowym.

Zadbaj o swój komfort

Osobiście doświadcz myślenia ergonomicznego. Twój dealer Volvo Trucks chętnie oprowadzi Cię po kabinie Volvo FE.