Trucks

Witamy w pracy

Wnętrze kabiny Volvo FE

Kabina Volvo FE oferuje wspaniałe środowisko pracy dla zapracowanych miejskich profesjonalistów. Niezależnie od wybranej kabiny, wygodny stopień wejściowy ułatwia wsiadanie. Przestronne wnętrze z bogatym wyposażeniem stanowi doskonałe miejsce do pracy.

Widoczność we wszystkich kierunkach

Niska pozycja jazdy, duża szyba przednia i dodatkowe dolne szyby w drzwiach zapewniają znakomity widok na otoczenie pojazdu. Znakomity widok – zarówno najbliższego otoczenia, jak i we wszystkich kierunkach – sprawia, że Volvo FE jest bezpiecznym obywatelem miasta.

Dodatkowe okna i widoczność

Zamów swoje Volvo FE z dodatkowymi szybami w dolnej części drzwi i za drzwiami. Dodatkowo poprawiają widoczność obszaru w pobliżu samochodu ciężarowego.

Zalety kabiny niskowejściowej

Niskowejściowa kabina Volvo FE została zaprojektowana z myślą o usprawnieniu operacji wymagających częstego ruszania i zatrzymywania się — takich jak wywóz śmieci, transport dostawczy czy prace budowlane. Wygodny, nisko położony stopień wejściowy i drzwi otwierane pod kątem 90 stopni na wysokości 440 mm pozwalają bez wysiłku wsiadać do kabiny i wysiadać z niej. Rezultatem jest mniejsze obciążenie i zmęczenie, a także lepsza wydajność pracy.

Dwa czy cztery fotele?

Kabina niskowejściowa jest dostępna w dwóch wersjach. Wersja z przestrzenią przejścia ma płaską podłogę w kabinie i może pomieścić do czterech foteli. Jeśli wystarczy jeden pasażer, jest też wersja z fotelem pasażera z zawieszeniem pneumatycznym i tunelem silnika. To doskonały wybór dla dostaw miejskich i transportów budowlanych.

Składane drzwi pasażera

Kabina niskowejściowa jest wyposażona po stronie pasażera w zwykłe lub składane drzwi. Składane drzwi otwierają się szerzej i mają niskie wejście, co sprawia, że wsiadanie do kabiny i wysiadanie z niej w miejscach o dużym natężeniu ruchu jest wygodniejsze i bezpieczniejsze.

Myślenie ergonomiczne

Przyrządy, zmiana biegów, sterowanie i przechowywanie. W Volvo FE wszystko, czego potrzebujesz do pracy, jest dokładnie tam, gdzie oczekujesz. Mniej potrzebnych ruchów. Mniejsze napięcie i wysiłek. Dzięki temu Twoje ręce częściej leżą na kierownicy, a Ty możesz uważać na to, co dzieje się wokół samochodu.

Idealne miejsce do siedzenia

Idealna pozycja siedząca dzięki ergonomicznym fotelom Volvo FE ze zintegrowanym zagłówkiem i pasem bezpieczeństwa. Materiał tapicerki jest wyjątkowo odporny na zabrudzenia. Zarówno fotel kierowcy, jak i pasażera posiada szeroki zakres regulacji.

Masz pytanie?

Odpowie na nie Twój dealer Volvo Trucks. Zadzwoń, złóż mu wizytę lub zaproś go do siebie.