Volvo Trucks

Polska

×

Uliczna moda

KABINA VOLVO FE

Kompaktowe. Budzący zaufanie Duma Volvo. Volvo FE wyróżnia się na tle innych pojazdów ciężarowych miejskich i dystrybucyjnych. Dzięki aerodynamicznej kabinie, charakterystycznym światłom w kształcie litery V i doskonałym elementom bezpieczeństwa znajduje się wśród najlepszych pod względem jakości pojazdów w swojej klasie.

Członek rodziny

Łagodne zaokrąglenia i opływowy kształt. Wyraziste linie i elementy graficzne. Charakterystyczne światła w kształcie litery „V”. Volvo FE jest mniejsze, a przez to lżejsze i bardziej zwrotne – dwie wysoce pożądane cechy w transporcie miejskim i podmiejskim. Poznaj pełnoprawnego członka gamy premium samochodów ciężarowych Volvo.

Znak szczególny

Obecnie w Volvo FE prestiżowy znak firmowy jest umieszczony wysoko na przodzie pojazdu, bliżej kierowcy. To podkreśla, że kierowca znajduje się w pobliżu wrażliwych użytkowników dróg. Sprawia, że samochód ciężarowy jest bardziej przystępny w dużym ruchu.

Swobodny przepływ

Łagodnie zaokrąglone narożniki kabiny zmniejszają opór powietrza – polepszając właściwości jezdne i ekonomikę paliwową. Wyrazista krata wlotu powietrza z siatką o wzorze plastra miodu przepuszcza więcej powietrza do komory silnika, co usprawnia chłodzenie jednostki napędowej i proces oczyszczania spalin.

Spoiler dachowy

Spoiler dachowy redukuje opór powietrza. W połączeniu z osłoną przeciwsłoneczną i spoilerami bocznymi efekty są jeszcze lepsze.

Trzyczęściowy zderzak

Nowatorski zderzak ma stalowe sekcje narożne, charakteryzujące się dużą odpornością na uderzenie. A jeśli jedna część ulegnie uszkodzeniu, łatwo ją wymienić. Oznacza to niższe koszty naprawy.

Znajdź idealną kabinę

Panorama otoczenia 360°

Obejrzyj interaktywną prezentację kabiny. Klikaj pola tekstowe, by dowiedzieć się więcej. Kliknij „Pełny ekran”, by spotęgować swoje wrażenie. Przedstawiony opis cech i funkcji ma charakter ogólny. Niektóre z nich mogą być niedostępne w Twoim samochodzie ciężarowym.

Wybieraj spośród ponad 650 kolorów. Wszystkie są „zielone”.

Oszczędź sobie czasu i wydatków związanych z wizytą w innej lakierni – odbierz kabinę Volvo w swoim ulubionym kolorze bezpośrednio z fabryki. Wybieraj spośród ponad 650 kolorów, tonów i odcieni. A jeżeli nie znajdziesz tego, czego poszukujesz, specjalnie dla Ciebie możemy przygotować praktycznie dowolny kolor.

Chcesz rzucić okiem? Skorzystaj z poniższego aplikatora kolorów kabiny.

Pamiętaj, że ekran monitora nie oddaje wiernie kolorów. Aby obejrzeć rzeczywiste próbki kolorów, odwiedź dealera Volvo. Pamiętaj tylko, że nie wszystkie kolory są dostępne we wszystkich modelach i na wszystkich rynkach. Ilustracja przedstawia samochód ciężarowy o najwyższym możliwym poziomie lakierowania.

Aplikator kolorów zawiera wszystkie kolory dostępne w systemie zamówień. Wiele spośród kolorów standardowych jest również dostępnych z dodatkową warstwą lakieru bezbarwnego. Jeżeli nie możesz znaleźć żądanego koloru, skontaktuj się z dealerem Volvo.

Zatrzymaj się i podziwiaj

Sam zdecyduj, czy Volvo FE jest najlepiej prezentującym się pojazdem dystrybucyjnym na drodze. Wystarczy, że odwiedzisz swojego dealera Volvo Trucks.