Trucks

W harmonii z otoczeniem

Zewnętrzne elementy kabiny Volvo FE

Kompaktowe, pewne siebie i bez wątpienia Volvo. Volvo FE idealnie pasuje do ulicy. Charakterystyczne światła w kształcie litery V, duże powierzchnie okien i niska kabina wskazują, że to samochód ciężarowy Volvo stworzony z myślą o środowisku miejskim.

Niskie i kompaktowe

Widać wyraźnie, że Volvo FE jest zbudowane do użytku miejskiego. Zewnętrzne wymiary kabiny są kompaktowe, a pozycja jazdy niska w każdym modelu kabiny. Na miejscu kierowcy masz najlepszą możliwość nawiązania kontaktu wzrokowego z innymi użytkownikami drogi. A jeśli chcesz jeszcze bardziej zbliżyć się do ziemi, masz do dyspozycji kabinę niskowejściową.

Jaki typ kabiny Ci odpowiada?

Wybierz spośród czterech różnych modeli kabin. Każdy z nich wyróżnia się czymś innym, w zależności od tego, czy chcesz mieć naprawdę kompaktową kabinę, potrzebujesz więcej miejsca we wnętrzu czy szukasz naprawdę niskiego wejścia.

Trzyczęściowy zderzak

Nowatorski zderzak ma stalowe sekcje narożne, charakteryzujące się dużą odpornością na uderzenie. A jeśli jedna część ulegnie uszkodzeniu, łatwo ją wymienić.

Duże okna

Wszystkie kabiny Volvo FE ą wyposażone w duże okna zapewniające doskonałą widoczność. Jeśli chcesz jeszcze bardziej poprawić bezpośrednią widoczność, możesz zamówić Volvo FE z dodatkowymi oknami.

Masz pytanie?

Odpowie na nie Twój dealer Volvo Trucks. Zadzwoń, złóż mu wizytę lub zaproś go do siebie.