Trucks

Volvo Trucks Driver's Handbook

VOLVO TRUCKS

Podręcznik Kierowcy

Tutaj możesz wyświetlić swój specjalny podręcznik kierowcy w oparciu o numer podwozia samochodu ciężarowego i preferowany język. Podręcznik jest dostępny w różnych formatach i zawiera jedynie informacje odpowiednie dla danej konfiguracji samochodu ciężarowego. Aby wyświetlić wersję online, kliknij przycisk poniżej. Lub wybierz jedną z pozostałych dostępnych opcji.

Aplikacja Mobilna

Można pobrać Podręcznik kierowcy jako aplikację na urządzenie mobilne. Po prostu pobierz go za pośrednictwem App Store (iOS) lub Google Play (Android), a następnie wprowadź numer podwozia swojego pojazdu i preferowany język.

Podręcznik kierowcy w iTunes 

 Podręcznik kierowcy w Google Play 

Format Pdf

Kliknij poniższe łącze, aby pobrać swój własny Podręcznik kierowcy jako dokument PDF. Informacje są oparte na numerze podwozia Twojego pojazdu i preferowanym przez Ciebie języku.

Pobierz wersję pdf 

Zintegrowany Wyświetlacz

Podręcznik kierowcy można również wyświetlać za pośrednictwem wyznaczonej aplikacji na zintegrowanym wyświetlaczu samochodu ciężarowego. Tutaj możesz uzyskać dostęp do wszystkich dostępnych funkcji samochodu ciężarowego przedstawionych w preferowanym języku.

Ponowny Druk Podręcznika

Jeśli zgubiłeś swój podręcznik lub chcesz zamówić nową wersję w innym języku, wystarczy skontaktować się ze sprzedawcą, który pomoże w złożeniu zamówienia.

Znajdź dealera 

Potrzebujesz więcej informacji na temat podręcznika kierowcy?

Lokalny dealer Volvo Trucks znajdzie rozwiązanie dla Ciebie.