Trucks

×

GLOBETROTTER CLUB 2019-2020

UWAGA!

Ze względu na COVID-19, kampania została przesunięta. O nowych datach kampanii oraz wyjazdu poinformujemy wkrótce.

Zaprojektowany dla Kierowcy, zoptymalizowany dla Właściciela

Volvo FH Unlimited Edition

  • Samochód ciężarowy premium oraz innowacyjne funkcje zapewniające światowej-klasy wrażenia z jazdy.
  • Jakość i niezawodność gwarantują najwyższy komfort użytkowania i wysoką wartość przy odsprzedaży.
  • Zainwestuj w wysokowydajny samochód ciężarowy z kompletem usług dodatkowych i ciesz się z większej efektywności, niezależnie od rodzaju transportu, który wykonujesz.

Usługi zwiększające dyspozycyjność

Istotą oferowanego przez nas kompleksowego rozwiązania transportowego jest coś więcej, niż tylko najwyższej klasy samochody ciężarowe. Usługi, dzięki którym usprawnisz swoją działalność i osiągniesz lepsze wyniki to m.in.:

  • Złoty Kontrakt Serwisowy Volvo - zapewnia pełny dostęp do naszej sieci serwisowej i wykwalifikowanych mechaników, a dzięki stosowaniu wyłącznie Oryginalnych Części Volvo, Twój samochód ciężarowy zawsze znajduje się w doskonałym stanie.
  • Dynafleet - umożliwia monitorowanie zużycia paliwa, czasu pracy kierowcy, emisji spalin i okresów międzyobsługowych w czasie rzeczywistym
  • Doradztwo Paliwowe - korzystasz ze wsparcia osobistego instruktora, który pomoże Ci zredukować zużycie paliwa nawet o 5%, a dzięki ciągłemu monitorowaniu i profesjonalnym poradom z łatwością utrwalisz osiągnięte oszczędności.

Broszura informacyjna wraz z programem wyjazdu

Regulamin promocji

DOŁĄCZ DO KLUBU GLOBETROTTER!

Aby uzyskać więcej informacji na temat kampanii Globetrotter Club 2019-2020, skontaktuj się z najbliższym Przedstawicielem Handlowym Volvo Trucks