Trucks

Z myślą o trudnych warunkach

WZMOCNIONY ZDERZAK STWORZONY PRZEZ VOLVO TRUCKS

Wymagające dalekie trasy? Wymagające place budów? Ciasne leśne drogi? Wzmocniony zderzak jest przeznaczony do ciężkiej pracy w trudnych warunkach. Jest standardowym wyposażeniem Volvo FMX, ale jest także dostępny dla Volvo FH i Volvo FH16.

Solidna konstrukcja

Wytrzymały zderzak wykonany jest z wysokiej jakości stali o grubości 3 mm. Jest również częściowo powleczony grubą warstwą polipropylenu, dzięki której jest mniej podatny na zarysowania. Taki zderzak ochroni Twój samochód ciężarowy przed zarysowaniami, wgnieceniami czy pęknięciem reflektora — w każdym środowisku. 

Zwiększ swoją dyspozycyjność

Zderzak jest wytrzymały. Ale jeżeli uderzysz nim na tyle mocno, że konieczna będzie naprawa – wykonasz ją z łatwością. Zderzak składa się z trzech części zamocowanych łatwo dostępnymi z zewnątrz śrubami, więc samodzielnie możesz wymienić uszkodzony fragment — oszczędzisz sobie dojazdu do stacji obsługi i utrzymasz wysoką dyspozycyjność.

Wytrzymały stopień wejściowy

Połącz wzmocniony zderzak z wytrzymałym stopniem wejściowym. Stopień ten jest uchylny i przy lżejszych uderzeniach z dowolnego kierunku składa się, nie ulegając uszkodzeniu.

Dostępne do tych samochodów ciężarowych

Puk, puk

Potrzebujesz samochodu ciężarowego do pracy w trudnym terenie? Skontaktuj się z dealerem.