Trucks

Zabierz załogę

KABINA ZAŁOGOWA VOLVO TRUCKS

Czy Twoje operacje wymagają więcej pracowników niż kierowca i zmiennik? Kabina załogowa Volvo może pomieścić do dziewięciu osób. Cała załoga może szybko i bezpiecznie wsiadać do kabiny i wysiadać z niej. Oferując kabinę załogową, stworzyliśmy samochód ciężarowy wyjątkowo przygotowany pod zabudowę. Przyjrzyj się bliżej.

 

Opracowane z myślą o Twojej pracy

W zależności od potrzeb możesz uzyskać kabinę załogową z szeroką gamą konfiguracji foteli. Możesz na przykład uzyskać miejsca dla maksymalnie dziewięciu strażaków w jednym samochodzie strażackim. Dwa z przodu, trzy w środkowym rzędzie i cztery w tylnym rzędzie. Jeśli chcesz, możesz wyposażyć kabinę w oddzielne ogrzewanie parkingowe i klimatyzację dla załogi.

Skutecznie i bezpiecznie

Wiemy, jak ważne jest wsiadanie i wysiadanie z kabiny zarówno szybko, jak i bezpiecznie. Drzwi otwierają się pod szerokim kątem. Dobrze ustawione uchwyty i stopnie ułatwiają wsiadanie i wysiadanie. Wszystkie siedzenia mają pasy bezpieczeństwa, kabina załogi oczywiście przeszła pozytywnie test zderzeniowy.

Przeznaczone dla producentów zabudów

Zabudowa Twojego samochodu ciężarowego jest prawdopodobnie złożona i wymaga całej dostępnej przestrzeni. Dlatego postanowiliśmy zostawić producentom zabudów dużo miejsca i ułatwić im pracę. Główne elementy, takie jak zbiorniki paliwa, akumulatory i układ oczyszczania spalin są umieszczone pod kabiną.

Przygotowywanie do instalacji

Aby skrócić czas realizacji zabudowy i uniknąć demontażu paneli wewnętrznych, instalację elektryczną przygotowuje się ze wstępnie poprowadzonymi przewodami, a punkty połączeń elektrycznych są wstępnie zdefiniowane.

Moc do ciężkich zadań

Do wyboru są silniki D11 i D13 oraz szeroka gama przystawek odbioru mocy. W przypadku operacji wymagających dużej mocy dostępne są przystawki odbioru mocy do 2000 Nm.

Dostępne do tych samochodów ciężarowych

Potrzebujesz samochodu ciężarowego dla całej załogi?

Porozmawiaj z Twoim dealerem.