Trucks

Polska

×

Zabierz załogę

KABINA ZAŁOGOWA VOLVO TRUCKS

Czy Twoje operacje wymagają więcej pracowników niż kierowca i zmiennik? Kabina załogowa Volvo może pomieścić do dziewięciu osób. Cała załoga może szybko i bezpiecznie wsiadać do kabiny i wysiadać z niej. Oferując kabinę załogową, stworzyliśmy samochód ciężarowy wyjątkowo przygotowany pod zabudowę. Przyjrzyj się bliżej.

 

Opracowane z myślą o Twojej pracy

W zależności od potrzeb możesz uzyskać kabinę załogową z szeroką gamą konfiguracji foteli. Możesz na przykład uzyskać miejsca dla maksymalnie dziewięciu strażaków w jednym samochodzie strażackim. Dwa z przodu, trzy w środkowym rzędzie i cztery w tylnym rzędzie. Jeśli chcesz, możesz wyposażyć kabinę w oddzielne ogrzewanie parkingowe i klimatyzację dla załogi.

Skutecznie i bezpiecznie

Wiemy, jak ważne jest wsiadanie i wysiadanie z kabiny zarówno szybko, jak i bezpiecznie. Drzwi otwierają się pod szerokim kątem. Dobrze ustawione uchwyty i stopnie ułatwiają wsiadanie i wysiadanie. Wszystkie siedzenia mają pasy bezpieczeństwa, kabina załogi oczywiście przeszła pozytywnie test zderzeniowy.

Podwozie za kabiną załogi jest przeznaczone pod zabudowę.

Przeznaczone dla producentów zabudów

Zabudowa Twojego samochodu ciężarowego jest prawdopodobnie złożona i wymaga całej dostępnej przestrzeni. Dlatego postanowiliśmy zostawić producentom zabudów dużo miejsca i ułatwić im pracę. Główne elementy, takie jak zbiorniki paliwa, akumulatory i układ oczyszczania spalin są umieszczone pod kabiną.

Przygotowywanie do instalacji

Aby skrócić czas realizacji zabudowy i uniknąć demontażu paneli wewnętrznych, instalację elektryczną przygotowuje się ze wstępnie poprowadzonymi przewodami, a punkty połączeń elektrycznych są wstępnie zdefiniowane.

Moc do ciężkich zadań

Do wyboru są silniki D11 i D13 oraz szeroka gama przystawek odbioru mocy. W przypadku operacji wymagających dużej mocy dostępne są przystawki odbioru mocy do 2000 Nm.

Dostępne do tych samochodów ciężarowych

Potrzebujesz samochodu ciężarowego dla całej załogi?

Porozmawiaj z Twoim dealerem.