Volvo Trucks

Polska

×

Nowoczesna klasyka

Gama Classic samochodów ciężarowych Volvo to sprawdzone rozwiązania transportowe — stworzone pod kątem maksymalnej dyspozycyjności i produktywności. Gama Classic jest dostępna równolegle z nowymi samochodami ciężarowymi Volvo i zapewnia taką samą jakość i łatwość posiadania, do jakich przyzwyczaiło Cię Volvo Trucks.

Volvo FH16 Classic

Przeznaczone do najcięższych i najbardziej wymagających zadań 

Volvo FH Classic

Zbudowane pod katem transportu długodystansowego 

Jeszcze masz czas, aby zamówić samochód ciężarowy Classic

Volvo FMX Classic

Potentat budowlany 

Volvo FM Classic

Można je dostosować do niemal każdego zadania transportowego 

Volvo Unlimited Edition

Zdefiniowane przez swój charakter, dedykowane kierowcy 

Countdown for Classic Trucks

00

Days

00

Hours

00

Minutes

00

Seconds

Looking for a top-class truck? Then don’t miss out on this opportunity. Select your favourite truck from the Volvo Classic range. You can look forward to a modern, high-performing classic – tailored exactly to your needs and preferences. Sales end soon – so order your Volvo Classic today!

Volvo FH16 Classic

Volvo FH Classic

Volvo FM Classic

Volvo FMX Classic

Gwarancja na samochód ciężarowy

Nowy samochód ciężarowy Volvo jest objęty 12-miesięczną gwarancją na pojazd i 24-miesięczną gwarancją na układ napędowy. Razem stanowią one kompleksowy pakiet korzyści chroniących przed wadami produkcyjnymi. Każda uszkodzona część zostanie naprawiona lub wymieniona całkowicie bezpłatnie przez dowolny autoryzowany serwis Volvo.

Gwarancja na pojazd jest ważna przez 12 miesięcy od daty dostawy, nie ma ograniczeń przebiegu. Gwarancja na zespół napędowy jest ważna przez 24 miesiące od daty dostawy lub do 300 000 km. Twój dealer może udzielić Ci szczegółowych informacji na temat warunków gwarancji.