Trucks

Polska

×

Poznaj nasze elektryczne samochody ciężarowe

Wiemy, że wielu przewoźników dokłada wszelkich starań, aby zmniejszyć wpływ na środowisko, poprawić warunki pracy kierowców i przyczynić się do uczynienia miast cichszymi i czystszymi. Chcemy wesprzeć te dążenia za pomocą naszej oferty elektrycznych samochodów ciężarowych i rozwiązań całkowicie elektrycznych.

Volvo FL Electric oraz Volvo FE Electric

Zadbaj o właściwy początek

Przejście na energię elektryczną to inwestycja na przyszłość. Jeśli interesuje Cię przejście na energię elektryczną, zawsze zaczynamy od dokładnej analizy Twoich potrzeb, aby móc dopasować kompletne rozwiązanie transportowe, które idealnie odpowiada Twojej działalności.

Korzyści 

Zerowa emisja spalin i mniejszy hałas otwierają nowe możliwości związane z odbieraniem i dostarczaniem towarów w miejscach niedostępnych dla zwykłych samochodów ciężarowych. Niższy poziom hałasu umożliwia wykonywania wielu zadań transportowych poza godzinami szczytu. Poprawia wykorzystanie miejsca dostępnego w różnych godzinach w zatłoczonych miastach.

Użytkowanie pojazdu

Nasze elektryczne samochody ciężarowe są bardzo ciche w porównaniu z tradycyjnymi pojazdami, zarówno podczas jazdy, jak i postoju. Poziom hałasu i wibracji jest znacznie niższy nie tylko w kabinie, ale także podczas pracy w pobliżu pojazdu. Ponadto silnik elektryczny dostarcza moc płynnie i bezproblemowo. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku jazdy z częstymi przystankami, co jest typowe w transporcie miejskim.

Nasze modele całkowicie elektrycznych samochodów ciężarowych

Zapoznaj się z prezentacją naszych elektrycznych samochodów ciężarowych w interaktywnym katalogu produktowym

Lub pobierz ją stąd

Masz pytanie?

Odpowie na nie Twój dealer Volvo Trucks. Zadzwoń, złóż mu wizytę lub zaproś go do siebie.