Części, które wytrzymują więcej

Oryginalne Części Volvo to nie tylko gwarantowana jakość. Są projektowane i produkowane zgodnie z naszymi bezkompromisowymi standardami. Przechodzą również rygorystyczne testy. Są idealnie dopasowane. I dają pewność, na jaką zasługujesz. 

Zawsze masz łatwy dostęp do części, których potrzebujesz

Właściwa część. Właściwe miejsce. Właściwy czas

Sieć stacji obsługi w 140 krajach oznacza, że zawsze masz łatwy dostęp do części i usług, które utrzymają Cię w ruchu. Dzięki zaś naszym zaawansowanym systemom logistycznym zlokalizujemy i dostarczymy każdą część, jakiej potrzebujesz – z typową dla Volvo efektywnością.

Twoja dyspozycyjność jest naszym priorytetem

Nasza obietnica 15-letniej produkcji

Naszym priorytetem jest Twoja dyspozycyjność – nieważne jakim pojazdem ciężarowym Volvo jeździsz i kiedy go kupiłeś. Dlatego wszystkie niezbędne części produkujemy i dostarczamy przez co najmniej 15 lat od zakończenia produkcji danego modelu.

Dwa lata gwarancji na oryginalne części zamienne Volvo

Dwa lata gwarancji na oryginalne części zamienne Volvo

Dwa lata gwarancji na oryginalne części zamienne Volvo zakupione i zamontowane w autoryzowanych serwisach Volvo Trucks obowiązuje na terenie całej Polski.

Sprawdź warunki gwarancji na części zamienne Volvo

Warunki gwarancji na Oryginalne Części Volvo(PDF, 0.1 MB)
Znajdź potrzebne części – z ponad 100 000 dostępnych

Znajdź właściwą część

Produkujemy i dostarczamy ponad 100 000 różnych Oryginalnych Części Volvo. Nasz katalog części pozwala łatwo znaleźć tę, której potrzebujesz.

Przeglądaj broszurę dotyczącą części

ORYGINALNE CZĘŚCI VOLVO – 2 LATA SPOKOJU

Nasze części są oryginalne. Jesteśmy tak pewni ich jakości, że po zamontowaniu udzielamy na nie 2-letniej gwarancji. 

Jeżeli w ciągu tych 2 lat część zawiedzie, a rodzaj usterki podlega gwarancji, pokryjemy koszty naprawy lub wymiany wadliwej części.

Dwuletnia gwarancja na Oryginalne Części Volvo ma zastosowanie w przypadku, gdy dana część została zamontowana w autoryzowanej stacji obsługi Volvo. Gwarancja obejmuje naprawę lub wymianę części, a nawet szkody pośrednie.

Części Volvo w Systemie Wymiany

Części oferowane w Systemie Wymiany (Volvo Exchange Parts) to używane Oryginalne Części Volvo, odbudowane i przywrócone do pierwotnego stanu, dostępne po konkurencyjnych cenach. Pod względem jakości niczym nie różnią się od części fabrycznie nowych. Są również objęte taką samą gwarancją.

Równie szerokiego wyboru części w systemie wymiany nie znajdziesz nigdzie indziej. Oferujemy wszystko: od sprężarek powietrza, elektronicznych jednostek sterujących i sprzęgieł po silniki, skrzynie biegów, turbosprężarki i tachografy – po atrakcyjnej cenie i w najwyższym standardzie.

VT

Bądź częścią systemu

Oryginalne Części Volvo, specjalistyczna wiedza i mechanicy, po których nie trzeba nic poprawiać. Wszytko zaczyna się u Twojego dealera Volvo Trucks.

Znajdź dealera