Trucks

Polska

×
Zacisk hamulcowy Volvo Exchange

Twój świat może się zmienić w 10 cm

System Volvo Exchange Zacisk hamulca tarczowego

Zacisk hamulcowy Volvo Exchange zapewnia bezpieczeństwo oraz wydajność i niezawodność, których oczekujesz od pojazdu Volvo. Tolerancje są idealnie dopasowane do milimetra i pasują do wszystkich pojazdów zbudowanych od 2006 roku.

Regenerujemy części, abyś nigdy nie trzeba było iść na kompromis. Właśnie dlatego nasze zaciski hamulcowe Volvo Exchange objęte są 2-letnią międzynarodową gwarancją.

 

Kompletny moduł wymienny zacisku hamulcowego

Kompletny moduł wymienny zacisku hamulcowego

Możesz teraz kupić kompletnie zregenerowany zacisk hamulcowy Volvo Exchange do samochodów ciężarowych produkowanych od 2006 roku. Wybierając wymienne zaciski hamulcowe, zachowujesz integralność swojego układu hamulcowego i zmniejszasz przyszłe koszty konserwacji i napraw. W rzeczywistości wszystko działa tak, jak wtedy, gdy pojazd opuścił fabrykę.

 

2-letnia gwarancja na części zamontowane

Po wybraniu kompletnie zregenerowanego zacisku hamulcowego z oferty Części Volvo w Systemie Wymiany zamontowanego przez jednego z naszych wysoko wykwalifikowanych techników warsztatowych oferujemy taką samą gwarancję jak na nową część. Dzięki dostępowi do globalnej sieci serwisowej oznacza to również, że bez względu na to, gdzie jesteś na świecie, gwarancja cały czas obowiązuje.

2-letnia gwarancja na części zamontowane
Maksymalizacja dyspozycyjności

Maksymalizacja dyspozycyjności

Po co marnować czas na naprawę zacisku hamulca, skoro można łatwo wymienić cały moduł? Części Volvo w Systemie Wymiany są regenerowane w taki sposób, aby osiągały co najmniej oryginalne poziomy wydajności, niezawodności i jakości. Proces jest dość prosty. Zwracasz zużytą część i kupujesz w zamian kompletną część Volvo w systemie wymiany. Zużyta część jest sprawdzana i, jeśli zostanie zatwierdzona, podlega regeneracji. Część przechowujemy w naszej globalnej sieci magazynowej, dopóki inny klient jej będzie potrzebować.

Konkurencyjna cena

Konkurencyjna cena

Części regenerowane mają konkurencyjne ceny, ponieważ dbamy o całkowity koszt posiadania. Chcemy dać Ci poczucie, że możesz korzystnie utrzymywać samochód ciężarowy Volvo bez uszczerbku dla jakości, wydajności lub niezawodności. Dzięki częściom regenerowanym Volvo wciąż jest Volvo.

Bezpieczeństwo i wydajność Volvo

Jeśli chodzi o unikanie wypadków, bezpieczeństwo można mierzyć w centymetrach. Właśnie dlatego technologia hamowania Volvo Trucks zapewnia bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa. To integralna część marki Volvo Trucks. Większą stabilność, krótsza drogę hamowania i lepsze trzymanie się drogi można osiągnąć tylko wtedy, gdy układ hamulcowy działa doskonale. Regenerowane części gwarantują, że system nie straci parametrów, a w razie potrzeby aktualizujemy część przy użyciu najnowszej technologii – aby utrzymać poziom bezpieczeństwa i wydajności, którego oczekujesz od Volvo Trucks.

Bezpieczeństwo i wydajność Volvo
Troska o środowisko naturalne

Troska o środowisko naturalne

Wymiana zużytych części pozwala Volvo dostarczać wysokiej jakości i tanie części zamienne, jednocześnie zmniejszając zużycie surowców nawet o 85%, co jest korzystne dla środowiska, a więc i dla nas wszystkich. Wszystko to w zgodzie z kluczowymi wartościami Volvo: jakością, bezpieczeństwem i troską o środowisko.

Nigdy nie rezygnuj z bezpieczeństwa

Skontaktuj się z lokalnym sprzedawcą i uzyskaj odpowiednią cenę na oryginalny zamienny zacisk hamulcowy.