Trucks

Polska

×
Doradztwo Paliwowe: indywidualne doradztwo, rok za rokiem

Oszczędzaj do 5% paliwa. I niech tak zostanie

Doradztwo Paliwowe

W ramach usługi Doradztwo Paliwowe korzystasz z pomocy osobistego instruktora, który pomoże Ci zredukować zużycie paliwa nawet o 5%. Dzięki zaś ciągłemu monitorowaniu i profesjonalnym poradom z łatwością utrwalisz osiągnięte oszczędności.

Volvo trucks managing fuel advice two men cab

Pozwól nam wykonać najcięższą pracę

Twój osobisty doradca paliwowy wyręczy Cię w najtrudniejszych czynnościach. Przeanalizuje technikę jazdy i wskaże obszary, w których można poprawić styl jazdy – i trwale zmniejszyć zużycie paliwa. Porady będziesz otrzymywać regularnie pocztą elektroniczną, co pozwoli podejmować właściwe decyzje w czasie rzeczywistym.

Volvo trucks managing fuel advice filling gas

Ile możesz zaoszczędzić?

W przypadku samochodu ciężarowego przejeżdżającego 140 000 km rocznie, korzystając z Doradztwa Paliwowego możesz zmniejszyć koszty paliwa o 2500 euro. Biorąc pod uwagę, że miesięczny koszt tej usługi wynosi 20 euro na jeden pojazd, są to dobrze zainwestowane pieniądze.

Volvo trucks managing fuel advice man gas station

Dodatkowe pomoce

Doradztwo Paliwowe jest oferowane wraz z dostępem do specjalnego portalu internetowego, zawierającego materiały pomocne w utrwalaniu oszczędności paliwa. Są wśród nich m.in. wskazówki dotyczące motywowania kierowców, porady w kwestii osiągania celów oraz narzędzia ułatwiające współdzielenie rezultatów. Znajdziesz tam również najnowsze wyniki badań dotyczących technik jazdy ekonomicznej.

Gotowy do oszczędzania?

Jeżeli masz Dynafleet w swoim samochodzie ciężarowym, wszystko jest gotowe. Jeżeli nie, możemy ten system zamontować. Żeby zacząć, skontaktuj się z dealerem Volvo Trucks.