Który z twoich kierowców jest najlepszy?

Funkcja Ocena Zużycia Paliwa pozwala obserwować ekonomikę paliwową kierowców i pojazdów. Ocena w skali 0-100 uwzględnia cztery kluczowe obszary: dostosowanie prędkości, wykorzystanie silnika i skrzyni biegów, przewidywanie sytuacji i hamowanie oraz postój.

Usługa Paliwo i Środowisko pozwala kierowcom monitorować własną technikę jazdy i na bieżąco ją doskonalić. W ten sposób kierowca jest w stanie zredukować zużycie paliwa nawet o 5%.

Johan Rundberg

Menedżer produktu, Volvo Trucks

Twoja Ocena Zużycia Paliwa pomaga Ci utrzymać kontrolę nad zużyciem paliwa

Trendy i szkolenie

W oparciu o Ocenę Zużycia Paliwa możesz szczegółowo porównywać wydajność kierowców. Informacje te, w połączeniu ze skutecznym szkoleniem kierowców, pomogą Ci utrzymać kontrolę nad zużyciem paliwa.

Dowiedz się więcej o naszych szkoleniach kierowców
Raporty dotyczące emisji spalin: Łatwe do utworzenia i współdzielenia

Rozwijaj swoją firmę

Poprawa ekonomiki paliwowej oznacza mniejsze oddziaływanie na środowisko naturalne. Rzetelne dokumentowanie wielkości emisji spalin może pomóc w zdobyciu i utrzymaniu klientów wyczulonych na kwestię ochrony środowiska. Raporty dotyczące emisji spalin mogą być łatwo generowane i, w razie potrzeby, automatycznie wysyłane do Twoich klientów.

Instruktaż Kierowcy: wskazówki dotyczące ekonomiki paliwowej, dostępne w kabinie

Instruktaż Kierowcy

Zapewnij swoim kierowcom wskazówki, które pozwolą im optymalizować własną technikę. Nawet w czasie jazdy. Instruktaż Kierowcy to pokładowa funkcja, która na bieżąco analizuje styl jazdy. Stanowi nieocenioną pomoc w dążeniu do jak najlepszych rezultatów. 

Kluczowe korzyści

  • Monitorowanie zużycia paliwa, przebiegu pojazdów, poziomów emisji spalin i innych parametrów
  • Analiza ekonomiki paliwowej poszczególnych kierowców
  • Czytelne raporty, pokazujące obszary, w których możliwa jest dalsza redukcja kosztów, i ułatwiające utrwalenie osiągniętych oszczędności
  • System ostrzeżeń o dużych zmianach w zużyciu paliwa i potencjalnej jego kradzieży
  • Możliwość automatycznego wysyłania raportów dotyczących emisji spalin do klientów wyczulonych na kwestię ochrony środowiska
VT

Chcesz wiedzieć więcej?

Nasi dealerzy są ekspertami od Dynafleet. Porozmawiaj ze swoim dealerem, by dowiedzieć się więcej o usłudze Paliwo i Środowisko.

Znajdź dealera