Który z twoich kierowców jest najlepszy?

Funkcja Ocena Zużycia Paliwa pozwala obserwować ekonomikę paliwową kierowców i pojazdów. Ocena w skali 0-100 uwzględnia cztery kluczowe obszary: dostosowanie prędkości, wykorzystanie silnika i skrzyni biegów, przewidywanie sytuacji i hamowanie oraz postój.

Usługa Paliwo i Środowisko pozwala kierowcom monitorować własną technikę jazdy i na bieżąco ją doskonalić. W ten sposób kierowca jest w stanie zredukować zużycie paliwa nawet o 5%.

Johan Rundberg

Menedżer produktu, Volvo Trucks

Twoja Ocena Zużycia Paliwa pomaga Ci utrzymać kontrolę nad zużyciem paliwa

Trendy i szkolenie

W oparciu o Ocenę Zużycia Paliwa możesz szczegółowo porównywać wydajność kierowców. Informacje te, w połączeniu ze skutecznym szkoleniem kierowców, pomogą Ci utrzymać kontrolę nad zużyciem paliwa.

Dowiedz się więcej o naszych szkoleniach kierowców
Raporty dotyczące emisji spalin: łatwe do utworzenia i współdzielenia

Rozwijaj swoją firmę

Poprawa ekonomiki paliwowej oznacza mniejsze oddziaływanie na środowisko naturalne. Rzetelne dokumentowanie wielkości emisji spalin może pomóc w zdobyciu i utrzymaniu klientów wyczulonych na kwestię ochrony środowiska. Raporty dotyczące emisji spalin mogą być łatwo generowane i, w razie potrzeby, automatycznie wysyłane do Twoich klientów. Raporty zużycia paliwa i oddziaływania na środowisko są dostępne dla pojazdów zasilanych zarówno olejem napędowym, jak i LNG.

Dynafleet Paliwo i Środowisko.

Instruktaż Kierowcy

Dostarczaj swoim kierowcom wskazówek, dzięki którym mogą doskonalić technikę jazdy. Nawet wtedy, gdy prowadzą samochód. Instruktaż Kierowcy to dostępna w kabinie funkcja, która przedstawia ciągłą analizę styl jazdy. To szczególnie wartościowe i precyzyjne narzędzie, opracowane by pomóc Ci w osiąganiu lepszych wyników. 

Kluczowe korzyści

  • Monitorowanie zużycia paliwa, przebiegu pojazdów, poziomów emisji spalin i innych parametrów
  • Analiza ekonomiki paliwowej poszczególnych kierowców
  • Czytelne raporty, pokazujące obszary, w których możliwa jest dalsza redukcja kosztów, i ułatwiające utrwalenie osiągniętych oszczędności
  • System ostrzeżeń o dużych zmianach w zużyciu paliwa i potencjalnej jego kradzieży
  • Możliwość automatycznego wysyłania raportów dotyczących emisji spalin do klientów wyczulonych na kwestię ochrony środowiska
  • Raporty są dostępne dla pojazdów zasilanych zarówno olejem napędowym, jak i LNG.
VT

Chcesz wiedzieć więcej?

Nasi dealerzy są ekspertami od Dynafleet. Porozmawiaj ze swoim dealerem, by dowiedzieć się więcej o usłudze Paliwo i Środowisko.

Znajdź dealera