Narzędzia, dzięki którym poświęcasz mniej czasu na planowanie i czynności administracyjne

Łatwiejsze planowanie

Dzięki usłudze Czas Pracy Kierowcy poświęcasz mniej czasu na planowanie i czynności administracyjne. Widzisz, jaką rezerwę czasu mają kierowcy na nowe zadania transportowe – na podstawie regulacji dotyczących czasu pracy. Dostępne informacje o czasie jazdy, odpoczynku i rozładunku sięgają 30 dni wstecz, co przydaje się podczas fakturowania i naliczania płac kierowców.

Zdalne pobieranie danych z tachografu

Szybka i skuteczna, usługa Czas Pracy Kierowcy umożliwia pobieranie danych z karty kierowcy bez wychodzenia z biura – gdziekolwiek Twój samochód ciężarowy i kierowca akurat się znajdują. Dzięki temu zawsze posiadasz najbardziej aktualne dane. No i nie musisz już tracić 20 minut na ręczne pobieranie danych.

Oszczędność 20 minut na każdej operacji pobierania oznacza, że w przypadku floty 40 samochodów ciężarowych oszczędzasz 13 godzin miesięcznie. W skali roku daje to pełny miesiąc, który możesz przepracować bardziej produktywnie.

Johan Östberg

Specjalista ds. produktu, Volvo Trucks

Najważniejsze informacje, dzięki którym jesteś na bieżąco

Łatwo. Bezbłędnie. I w zgodzie z przepisami

Przepisy dotyczące czasu pracy kierowców, czas jazdy, zarządzanie czasem odpoczynku i inne funkcje. System Dynafleet nadzoruje wszystkie aktywności kierowcy, prezentując informacje na ekranie i w raportach aktywności kierowców. Funkcja Monitorowanie Czasu Pracy Kierowcy pomaga kierowcy w przestrzeganiu przepisów dotyczących czasu jazdy i odpoczynku.

Kluczowe korzyści

  • Automatyczne pobieranie danych z pamięci cyfrowego tachografu i karty kierowcy. Wszystkie dane są przechowywane w systemie Dynafleet i dostępne w każdej chwili.
  • Funkcja Prognoza Czasu Pracy Kierowcy w sposób ciągły monitoruje czas pracy kierowcy i ostrzega menedżera floty, zanim dojdzie do ewentualnego naruszenia przepisów
  • Stanowi podstawę do fakturowania i naliczania płac kierowców
  • Łatwiejsze staje przestrzeganie przepisów dotyczących czasu jazdy i przerw kierowców
  • Łatwiejsze planowanie i uproszczenie czynności administracyjnych
VT

Najwyższy czas

Twój dealer Volvo Trucks pomoże Ci wybrać odpowiednie dla Ciebie usługi Dynafleet i pokaże, jak efektywnie z nich korzystać.

Znajdź dealera