Volvo Truck Rental – partnerstwo zamiast posiadania na własność.

Z roku na rok usługi Volvo Truck Rental stają się coraz bardziej popularne i łatwo zrozumieć, dlaczego tak się dzieje. Jako Twój wszechstronny partner w wynajmie pojazdów, czekamy w gotowości, by pomóc Ci zrealizować każde zlecenie otrzymane w ostatniej chwili, krótko- lub długoterminowy kontrakt, czy też zadanie specjalne, udostępniając odpowiedni pojazd ciężarowy.
Wystarczy że się z nami skontaktujesz, a my zorganizujemy resztę. Ani się obejrzysz, jak będziesz siedzieć za kierownicą najnowszego samochodu ciężarowego Volvo, wykonując swoje zadanie.

Rozpocznij wynajem już dziś. ZADZWOŃ: +48 571 301 600*

*Telefon czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00 

5. Większa elastyczność

Kiedy Twoja flota pojazdów jest w pełni wykorzystana, trudno jest przyjąć kolejne zlecenie. Nasze samochody ciężarowe Volvo oferowane na wynajem, dają Ci elastyczność potrzebną, na przykład, do akceptowania krótkoterminowych kontraktów czy dywersyfikacji Twoich zadań transportowych.

Mniejsze wydatki dzięki Volvo Truck Rental

4. Mniejsze wydatki

Z pomocą Volvo Truck Rental możesz skutecznie zarządzać swoim ryzykiem finansowym i uniknąć wydatku związanego z zakupem nowego pojazdu. Samochód ciężarowy możesz wynająć na krótki okres, uiszczając stałą opłatę miesięczną, która obejmuje wszystko: m.in. ubezpieczenie, podatek i koszty obsługi serwisowej.

Kompleksowe rozwiązanie w ramach Volvo Truck Rental

3. Kompleksowe rozwiązanie

Bez względu na to, czy kupujesz nowy samochód ciężarowy, czy też zamierzasz taki wynająć, obowiązuje ta sama zasada: oferujemy wszystko w jednym miejscu. Szybko znajdujemy pojazd odpowiedni dla Twoich potrzeb, a następnie kompletujemy całościowe rozwiązanie, które wpisuje się w Twoje ramy czasowe. 

Wysokiej jakości samochody ciężarowe w Volvo Truck Rental

2. Dostępne wysokiej jakości samochody ciężarowe

Jeżeli zdecydujesz się na wynajęcie pojazdu od nas, możesz być pewien, że otrzymasz niemal fabrycznie nowy samochód ciężarowy – czysty i wyposażony w najnowsze oprogramowanie. Innymi słowy, samochód ciężarowy, który jest gotowy do reprezentowania Ciebie i Twojej firmy. 

Ogólnoświatowa sieć serwisowa Volvo Truck Rental

1. Ogólnoświatowa sieć serwisowa

Chcemy, żeby wszystko działało sprawnie. Jednak wszyscy wiemy, że w życiu nie zawsze tak jest. I dlatego utworzyliśmy globalną sieć serwisową, która przyjdzie Ci z pomocą, gdy zdarzy się coś nieoczekiwanego,