Szkolenie zapewnia natychmiastowe, wymierne rezultaty

Zwiększ swoją rentowność

Najszybszym i najłatwiejszym sposobem na poprawę rentowności jest zamiana nawyków za kierownicą. Poprzez bardziej umiejętne przyspieszanie, hamowanie i korzystanie z funkcji samochodu ciężarowego możesz natychmiast zaoszczędzić do 10% paliwa. Jeżdżąc bezpieczniej, unikając wypadków i zmniejszając zużycie eksploatacyjne, oszczędzasz czas i pieniądze.

Nasze szkolenia zostały starannie opracowane. Uczą kierowców, jak najlepiej korzystać z funkcji samochodu ciężarowego i usług, a także dostarczają wiedzy na temat branży transportowej. Wszystko pomaga w użytkowaniu pojazdu w sposób bardziej ekonomiczny, bezpieczny i rozważny, co z kolei przekłada się na wzrost wydajności.

Szkolenie łączy w sobie teorię i instruktaż praktyczny

Cenna rada

Bazując na dziesięcioleciach badań i doświadczenia Volvo, nasze szkolenia, prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów, łączą teorię z nauczaniem praktycznym. Nasze pojazdy szkoleniowe są wyposażone w najnowsze technologie bezpieczeństwa i sprzyjające oszczędzaniu paliwa. Każde szkolenie może być dostosowane do Twoich potrzeb – lub potrzeb Twojej firmy.

Każdy kurs trwa 7 godzin. Biorąc w nich udział, spełniasz wymagania w zakresie 35 godzin szkolenia, określonych przepisami dotyczącymi świadectwa kompetencji zawodowych CPC (Certificate of Professional Competence).

  • Szkolenia bazują na dziesięcioleciach badań i doświadczenia
  • Natychmiastowa poprawa pod względem ekonomiki paliwowej, bezpieczeństwa i zużycia eksploatacyjnego
  • Moduły szkoleniowe spełniają przepisy UE dotyczące CPC
  • Nasze pojazdy szkoleniowe są wyposażone w najnowsze technologie
  • Instruktorami są wybitni specjaliści Volvo Trucks
  • Dodatkowe usługi, takie jak Dynafleet i Doradztwo Paliwowe, jeszcze bardziej polepszają Twoje wyniki
  • Moduły szkoleniowe są regularnie aktualizowane, dzięki czemu wyprzedzasz konkurencję.
Zamów swój podręcznik kierowcy

Wykorzystaj swój samochód ciężarowy do maksimum

Im więcej wiesz o swoim samochodzie ciężarowym, tym lepiej możesz go wykorzystać. Nasze podręczniki kierowcy zawierają informacje o użytkowaniu i obsłudze technicznej, elementach systemu bezpieczeństwa, wskaźnikach i elementach sterujących.

Zamów swój podręcznik kierowcy
VT

Zarezerwuj szkolenie

Twój dealer Volvo Trucks pomoże Ci wybrać właściwy moduł szkoleniowy i zarezerwować termin.

Znajdź dealera