Liczy się każda kropla Doradztwo Paliwowe

Liczy się każda kropla

Jeden procent tu, drugi procent gdzie indziej: szybko zrobi się z tego całkiem spora sumka. Oto podejście, które kryje się za naszą dewizą.

Nieustannie zagłębiamy się w szczegóły, poszukując nowych sposobów na uczynienie naszych samochodów ciężarowych oszczędniejszymi, bardziej przyjaznymi dla środowiska i bardziej rentownymi.

To zobowiązanie długofalowe, co oznacza że nadal będziemy pracować nad poprawą ekonomiki paliwowej w odniesieniu do wszystkich naszych produktów i usług.

Ponieważ liczy się każda kropla.

Doradztwo Paliwowe

Zredukuj zużycie paliwa z pomocą usługi Doradztwo Paliwowe

Doradztwo Paliwowe to usługa doradcza, która zawsze jest skuteczna. Gdy kierowca już pozna zasady ekonomicznej jazdy, kluczem do sukcesu jest ciągłe monitorowanie.

I właśnie w tym pomaga Doradztwo Paliwowe. Dzięki okresowym raportom i indywidualnym analizom łatwo jest utrwalać ekonomikę paliwową.

Dowiedz się więcej, jak możesz skorzystać na usłudze Doradztwo Paliwowe
Dynafleet

Pozostań mistrzem ekonomiki paliwowej

Dynafleet i szkolenie kierowców zastosowane jednocześnie mogą zaoszczędzić dla Ciebie do 5% paliwa. Dynafleet dostarcza pełnego zestawu potrzebnych i na bieżąco aktualizowanych informacji dotyczących floty pojazdów, zaś szkolenie uczy kierowców jeździć bezpieczniej, rozważniej i oszczędniej.

Obecnie system Dynafleet jest dostępny także w formie aplikacji na iPhone, dzięki czemu w każdej chwili możesz mieć dostęp do wszystkich informacji.

Dowiedz się więcej o Dynafleet
I-Shift

I-Shift – oszczędzaj paliwo, zachowując maksymalną wydajność

W porównaniu z manualną skrzynią biegów, I-Shift zapewnia do 3 procent niższe zużycie paliwa. To najnowocześniejsze rozwiązanie dostępne na rynku.

I-Shift wie, jak zapewnić maksymalną wydajność, ponieważ w swoim działaniu uwzględnia aktualną masę, prędkość i przyspieszenie pojazdu oraz nachylenie drogi.

Dowiedz się, jak oszczędzać paliwo z I-Shift
Pakiet Aerodynamiczny

Przecinaj wiatr z pomocą pakietu aerodynamicznego

Pakiet aerodynamiczny może polepszyć Twoją ekonomikę paliwową nawet o 10 procent. Ogranicza zawirowania powietrza, zmniejsza opór aerodynamiczny i kieruje wiatr poza naczepę.

Poza kosztami paliwa, w podobnej skali maleje również emisja CO2.

Dowiedz się, jak oszczędzać paliwo dzięki udoskonalonej aerodynamice.
I-See

I-See – pamięć, która oszczędza Twoje paliwo

Od pierwszej chwili I-See potrafi zaoszczędzić do pięciu procent paliwa. Pomięta znane Ci drogi, a także zna te, po których jeszcze nie jechałeś. Bazując na danych topograficznych, I-See steruje prędkością jazdy i zmianą biegów w sposób zapewniający jak najlepszą ekonomikę paliwową.

Poznaj wszystkie sześć etapów strategii działania I-See
Szkolenie Kierowców

Szkolenie Kierowców

„Możesz przejechać tę samą trasę, wykonując tę samą pracę, w tym samym czasie – z tym, że bardziej efektywnie.”

Wyciągać wnioski. o Szkoleniu Kierowców
Oryginalne Usługi Serwisowe Volvo

Oryginalne Usługi Serwisowe Volvo

Utrzymywanie wysokiej ekonomiki paliwowej sprowadza się do umiejętności kierowców i mechaników – nie tylko muszą doskonale znać Twój samochód ciężarowy, ale także potrafić wykorzystać do maksimum jego potencjał.

Dowiedz się więcej o Oryginalnych Usługach Serwisowych Volvo

Pobierz

Broszura „Liczy się Każda Kropla”

Broszura dotycząca EDC(PDF, 16.2 MB)