Volvo FH w edycji na 25-lecie

Fantastyczne Volvo FH kończy 25 lat

Edycja Specjalna na 25-lecie Volvo FH stanowi hołd dla pierwszego Volvo FH wyprodukowanego w 1993 r. Samochód ten jest dostępny w dwóch premierowych kolorach lub w innym dowolnie wybranym. Wygląda przepięknie, ale to nic w porównaniu z jego działaniem. Zaprojektowano go pod kątem potrzeb życia w trasie, a można go wyposażyć w niektóre z naszych najlepiej ocenianych, przełomowych funkcji i innowacji – takich jak skrzynia biegów I-Shift czy hamulec silnikowy Volvo Engine Brake+. Krótko mówiąc, zaprojektowano go, aby zoptymalizować Twoją działalność.

Edycja specjalna na 25-lecie Volvo FH
Volvo FH w edycji na 90-lecie

Sposób na wyróżnienie się

Czy chcesz się wyróżnić, a jednocześnie dostosować swój pojazd do indywidualnych potrzeb? Volvo Trucks daje Ci niepowtarzalną okazję prezentując jedyną w swoim rodzaju edycję limitowaną pojazdów w wersji 90 Lat Volvo Trucks. Elementem charakterystycznym tej linii pojazdów jest wnętrze obszyte skórą, kolorystycznie nawiązującą do szwedzkiej flagi. Obszyte zostały deska rozdzielcza, kierownica, dywaniki podłogowe, a na fotele wykonane zostały jedyne w swoim rodzaju, odporne na zabrudzenia, skórzane pokrowce spójnie łączące się z resztą zmodernizowanych elementów kabiny.

Dużą zaletą tej kampanii jest możliwość niemalże dowolnej konfiguracji auta – pojazdem bazowym może każdy model, od FH16, przez FMX aż po FL. Dodatkowo nie ma znaczenia, czy jest to podwozie, czy ciągnik, a jego specyfikacja może być dowolna.

Nie zwlekaj, liczba pojazdów w kampanii jest ograniczona!

Volvo FH w edycji na 25-lecie

Usługi zwiększające dyspozycyjność

Istotą oferowanego przez nas kompleksowego rozwiązania transportowego jest coś więcej, niż tylko najwyższej klasy samochody ciężarowe. Usługi, dzięki którym usprawnisz swoją działalność i osiągniesz lepsze wyniki to m.in.:

  • Złoty Kontrakt Serwisowy Volvo - zapewnia pełny dostęp do naszej sieci serwisowej i wykwalifikowanych mechaników, a dzięki stosowaniu wyłącznie Oryginalnych Części Volvo, Twój samochód ciężarowy zawsze znajduje się w doskonałym stanie.
  • Dynafleet - umożliwia monitorowanie zużycia paliwa, czasu pracy kierowcy, emisji spalin i okresów międzyobsługowych w czasie rzeczywistym
  • Doradztwo Paliwowe - korzystasz ze wsparcia osobistego instruktora, który pomoże Ci zredukować zużycie paliwa nawet o 5%, a dzięki ciągłemu monitorowaniu i profesjonalnym poradom z łatwością utrwalisz osiągnięte oszczędności.

Wybierz się w niezwykłą podróż do Argentyny razem z Klubem Globetrotter!

Kupując Volvo FH w edycji na 25-lecie lub dowolny pojazd ciężarowy Volvo z pakietem na 90-lecie dołączasz do Klubu Globetrotter, który tym razem zaprasza swoich członków do Argentyny. A w programie między innymi:

Regulamin promocji

Pobierz(PDF, 0.2 MB)
Znajdź dealera

Dołącz do Klubu Globetrotter!

Aby uzyskać więcej informacji na temat kampanii Globetrotter Club 2018-2019, skontaktuj się z najbliższym przedstawicielem handlowym Volvo Trucks

Znajdź dealera