Każda część została przetestowana, zbadana i wyprodukowana z najwyższą dokładnością.

Wysokiej jakości produkty

Każdy podzespół i każdy element projektujemy, testujemy, mierzymy i produkujemy z dokładnością, którą niektórzy mogą uznawać za ekstremalną. To proces realizowany z pasją i precyzją, któremu towarzyszy zarządzanie jakością od początku do samego końca. To właśnie on stanowi o efektywności, bezpieczeństwie i komforcie, jakich doświadczasz za kierownicą samochodu ciężarowego Volvo. I to on go napędza, kilometr za kilometrem.

Obsługa serwisowa zapewnia dodatkowe korzyści we wszystkich dziedzinach: od ekonomiki paliwowej i bezpieczeństwa po wydajność i ochronę kierowcy

Wysokiej jakości usługi

Wsparcie, jakie otrzymujesz od naszych dealerów. Umiejętności i wiedza naszych mechaników – dostępne wszędzie, gdzie ich potrzebujesz. Oraz zasięg i sprawność naszej globalnej sieci serwisowej. W obszarze usług, jakość Volvo zapewnia dodatkowe korzyści we wszystkich dziedzinach: od ekonomiki paliwowej i bezpieczeństwa po wydajność i ochronę kierowcy. Sprawia, że pomoc i części są zawsze łatwo dostępne. Utrzymuje Twój pojazd w ruchu i zapewnia Ci rentowność.

Znajdź dealera

Chcesz zobaczyć jakość w działaniu?

Odwiedź lokalnego dealera Volvo Trucks. Tam potrafią mówić o jakości bardzo długo. Jakość to ich pasja.

Znajdź dealera