×

"Jestem Ambasadorem marki Volvo Trucks"

Pasja i doświadczenie kluczem do sukcesu firmy Kruk Transport

Firma Kruk Transport, od wielu już lat, jest bardzo blisko związana z marką Volvo. Oprócz tego, że użytkuje samochody ciężarowe Volvo to świadczy również usługi transportowe dla autobusów oraz maszyn budowlanych tej marki. Wieloletnie doświadczenie i pasja z jaką Właściciel - Zbigniew Kruk oraz Pracownicy Kruk Transport podchodzą do codziennej pracy w pozytywny sposób przekładają się na rozwój i wizerunek firmy oraz relacje z klientami i partnerami biznesowymi.

Omega Transport i jej biało-czerwona flota pojazdów Volvo Trucks

Biało-czerwona flota firmy Omega Transport jest dobrze znana na polskich i europejskich szosach. Jak mówi Prezes Zarządu, Pan Piotr Sikorski: „Nie tylko w piłce nożnej ciężka praca i wiara w zwycięstwo pozwala osiągnąć sukces”. Volvo Trucks ceni przede wszystkim za komfort i bezpieczeństwo jazdy oraz udogodnienia tj. Volvo Action Service. Poznaj historię człowieka, który dzięki swojemu zaangażowaniu, uporowi w dążeniu do celu i pasji osiągnął bardzo wiele.

Wiarygodność i zaufanie u podstaw współpracy KMTD z Volvo Trucks

Roman Kaczor, założyciel i Prezes Zarządu spółki KMTD wraz ze swoim wspólnikiem - Jarosławem Basiakiem - od 25 już lat z sukcesem prowadzi firmę transportową, a w wolnym czasie chętnie oddaje się swojej pasji, jaką jest nurkowanie. Jak sam twierdzi, wiarygodność jego firmy została zbudowana, między innymi, w oparciu o markę Volvo. O argumentach na rzecz tej tezy oraz o tym, dlaczego, zarówno w uprawianym sporcie, jak i w biznesie, tak ważne dla niego jest zaufanie Roman Kaczor opowiada w tym właśnie materiale filmowym.

Volvo Trucks od lat wpisuje się w wizerunek firmy Alegre Logistic

Jarosław Buła, Prezes Zarządu spółki Alegre Logistic, od ponad 10 już lat, z sukcesem rozwija swoją firmę transportowo-spedycyjną. Docenia również rolę, jaką w jego życiu odgrywa sport. Dbając o własną dobrą formę fizyczną, chętnie korzysta ze wskazówek osób wyczynowo uprawiających sport, a niektóre z tych osób regularnie wspiera finansowo, pomagając im tym samym w realizacji ich sportowych pasji.

O powodach, dla których już na samym początku swojej działalności w branży transportowej zdecydował o podjęciu współpracy z Volvo Trucks oraz o tym, dlaczego marka Volvo Trucks wpisuje się w wizerunek jego firmy, Jarosław Buła mówi w tym właśnie materiale filmowym.

Doskonały sprzęt i potencjał ludzki filarami współpracy firmy Solidaris z Volvo Trucks

Bracia Piotr i Jan Groeger w życiu trzymają się razem – zaczynali od wspólnego muzykowania, teraz, nie odchodząc od swojej muzycznej pasji, razem prowadzą rodzinną, prężnie rozwijającą się firmę transportową Solidaris, w której, od samego początku, stawiają na solidność i pomysłowość. Wyznając zasadę, że „najlepszy sport to transport, ale żeby go uprawiać trzeba dysponować odpowiednim sprzętem”, w ciągu 13 lat działalności wspólnie zbudowali flotę, która liczy dziś ponad 200 jednostek. O tym, co, poza doskonałym sprzętem, decyduje, że Piotr i Jan Groeger współpracują z Volvo Trucks, bracia mówią w tym właśnie materiale filmowym.

Volvo Trucks dotrzymuje kroku dynamizmowi Zet Transport

Sport i motoryzacja to dwie pasje Jana Załubskiego - Prezesa Zarządu rodzinnej, prężnie rozwijającej się spółki transportowej ZET Transport. Sportowe doświadczenia, jakie Jan Załubski zdobył w trakcie różnorakich aktywności, pozwoliły mu uzyskać umiejętności, które dzisiaj z sukcesem wykorzystuje w biznesie. O swoich ambicjach wyznaczania nowych trendów w branży oraz o tym, w jaki sposób Volvo Trucks dotrzymuje kroku dynamizmowi jego Firmy opowiada w tym właśnie materiale filmowym.

Delta Trans stawia na Volvo Trucks

Adam Rams, przedsiębiorca od lat rozwijający z sukcesem działalność swojej Firmy, to również świetny pilot i wielki pasjonat lotnictwa. Jak postrzega swoją współpracę z Volvo Trucks oraz o tym jak łączy swoją pasję z biznesem i źródłem jakich inspiracji jest dla niego latanie, opowiada w tym właśnie materiale filmowym.