Biuro w Volvo FM

Wejdź do swojego biura

Spokojne, profesjonalne i doskonale wyposażone – miejsce pracy, w którym na pewno zechcesz spędzać czas. Kolorystyka i materiały zostały staranie wybrane. Deska rozdzielcza zgrabnie otacza przestrzeń. Panoramiczna przednia szyba umożliwia bezproblemową obserwację drogi.

Nowa deska rozdzielcza Volvo FM

Wszystko w zasięgu ręki

Nie musisz się pochylać. Wyciągać rąk. Ani odrywać wzroku od drogi. W Volvo FM elementy sterujące znajdują się dokładnie tam, gdzie ich potrzebujesz. Aby odczytać najważniejsze informacje, wystarczy krótkie spojrzenie. A funkcje, których używasz najczęściej, możesz łatwo przenieść jeszcze bliżej ręki, dzięki konfigurowalnym przełącznikom. 

Liczne schowki w nowym Volvo FM

Mnóstwo miejsca na Twoje rzeczy

Od długopisów i podkładek do pisania po telefon i ulubiony kubek – w wykonaniu zadania często pomagają takie właśnie, małe przedmioty. I dlatego opracowaliśmy mnóstwo praktycznych schowków. Przestronne schowki z przodu, z tyłu, pod leżanką i na zewnątrz mogą być dostosowane do Twoich potrzeb. Wiele spośród nowych schowków ułatwia przechowywanie dokumentów w sposób uporządkowany. W kabinie jest nawet uchwyt na komputer, kosz na śmieci i składany uchwyt na dwulitrową butelkę.

Nowy, komfortowy fotel kierowcy Volvo FM

Siedzisz wygodnie?

Nowy fotel kierowcy oferuje lepsze podparcie, większy zakres regulacji i więcej miejsca na nogi. Może być przesuwany w kierunku wzdłużnym o 20 cm oraz podnoszony lub opuszczany w zakresie 10 cm. Fotel jest wyposażony w nowe siedzisko, bardziej komfortowe niż kiedykolwiek wcześniej

Regulowane koło kierownicy w Volvo FM

Idealna pozycja za kierownicą

Koło kierownicy może być regulowane w zakresie 90 mm w płaszczyźnie pionowej i pochylane w zakresie 28 stopni. Można je z łatwością odchylić do przodu na czas wsiadania lub wysiadania z kabiny, operując dogodnie umiejscowionym pedałem. Jego ergonomiczny kształt charakteryzują liczne miejsca chwytu – wystarczy, by komfortowo spędzić cały dzień. A jeżeli zależy Ci na odrobinie dodatkowego luksusu, możesz je mieć w wersji z pokryciem skórzanym.

Panorama wnętrza 360°

Obejrzyj interaktywną prezentację wnętrza kabiny. Klikaj pola tekstowe, by dowiedzieć się więcej. Kliknij „Pełny ekran”, by spotęgować swoje wrażenie. Przedstawiony opis cech i funkcji ma charakter ogólny. Niektóre z nich mogą być niedostępne w Twoim samochodzie ciężarowym.

Znajdź dealera

Zadbaj o swój komfort

Ustaw koło kierownicy i fotel. Wypróbuj leżankę. Podziwiaj widoki. Twój dealer Volvo Trucks zaprezentuje Ci każdą cechę kabiny Volvo FM.

Znajdź dealera