Świadectwo kierowcy dotyczące wnętrza kabiny

Hołd dla kierowców samochodów ciężarowych

Każdy podzespół i każdy wyobrażalny fragment przestrzeni zostały skrupulatnie zaprojektowane z myślą o Twoim komforcie – cokolwiek akurat robisz: prowadzisz, odpoczywasz lub smacznie śpisz na leżance.
Schowki w kabinie Volvo FH

Dodatkowy metr sześ›cienny przestrzeni

Dzię™ki bardziej pionowemu poprowadzeniu przednich sł‚upków kabiny, obniżeniu tunelu silnika i podniesieniu dachu, kabina zyskała metr sześcienny dodatkowej przestrzeni. Jest także dobra wiadomość‡ dla wysokich kierowców ponieważ€“ w przestrzeni o wysokości 220cm mogą… oni swobodnie przyjąć‡ pozycję™ wyprostowaną….

Potrzebujesz więcej szczegółów? Zapoznaj się z danymi technicznymi kabin

Mnóstwo miejsca na Twoje rzeczy

Pojemność‡ schowków zwię™kszyła się™ o 300 litrów. Przestronne schowki z przodu, z tyłu, pod leżanką i na zewną…trz mogą… być‡ dostosowane do Twoich potrzeb. W kabinie znajdują się™ także liczne, pomysł‚owe schowki na drobne przedmioty.

Leżanka w kabinie Volvo FH

Szersza, bardziej komfortowa leżanka

Dolna leżanka została poszerzona o 40 mm u wezgłowia i o 55 mm pośrodku. Co więcej, można wybrać leżankę z ręcznie lub elektrycznym regulowanym wezgłowiem, podnoszonym o kąt do 55° – doskonała pozycja do odpoczynku, czytania lub oglądania telewizji.

Zintegrowany parkingowy schładzacz kabiny I-ParkCool

Zintegrowany parkingowy schładzacz kabiny

Wysoka wydajność chłodzenia bez kompromisów pod względem zajmowanego miejsca w kabinie i właściwości aerodynamicznych. I-Park Cool to zintegrowany parkingowy schładzacz kabiny, który w nocy zapewnia komfortową temperaturę, a w dzień nie zwiększa zużycia paliwa.

Dowiedz się więcej o I-ParkCool
Szafka w kabinie Volvo FH

Suszarka elektryczna do odzieży

Suszarka elektryczna, mocowana na górnej leżance lub ścianie kabiny, umożliwia szybkie wysuszenie ubrań, ręczników lub butów. Jest energooszczędna, cicha i po złożeniu nie zajmuje miejsca.

Widok wnętrza kabiny Volvo FH

Funkcjonalne i wygodne koło kierownicy

W pełni regulowane koło kierownicy, wraz z regulowaną w zakresie 20° kolumną kierownicy, zapewnia duży komfort jazdy. Koło kierownicy można z łatwością odchylić do przodu na czas wsiadania lub wysiadania z kabiny, operując dogodnie umiejscowionym pedałem.

Wzorcowy fotel

Fotel kierowcy oferuje największy na rynku zakres regulacji: 24 cm dla ustawienia wzdłużnego i 10 cm dla ustawienia pionowego. Jego nowy kształt zapewnia doskonałe trzymanie boczne i skuteczniejsze podparcie dla osób o wysokim wzroście.

Deska rozdzielcza Volvo FH

Klimatyzacja ECC z czujnikami jakości powietrza

Elektronicznie sterowany układ klimatyzacji, ze starannie zaprojektowanymi otworami nawiewu powietrza, wieloma czujnikami i filtrami, uzdatnia powietrze, zanim wypełni ono Twoje płuca. W rezultacie możesz cieszyć się wyjątkowo czystym powietrzem, skuteczniejszym odmrażaniem szyb i brakiem przeciągów.

System informacji i rozrywki

System informacji i rozrywki

Łatwy w obsłudze system nawigacyjny, system Dynafleet, łatwiejsza komunikacja i wysokiej jakości system audio. Opracowany przez Volvo Trucks zintegrowany system informacji i rozrywki łączy ze sobą wszystkie te funkcje i udostępnia je za pośrednictwem pojedynczego interfejsu – wyświetlacza dotykowego o przekątnej 7 cali. Możesz nim sterować także głosowo lub za pomocą przycisków na kole kierownicy.

Zrewiduj swoje pojęcie komfortu.

Łatwy w obsłudze

Łatwy w obsłudze

Uprość swój sposób korzystania z informacji i rozrywki i odczuj korzyści: bardziej przyjemna i bezpieczniejsza jazda, łatwiejsze odnajdywanie drogi i sprawniejsze zarządzanie flotą.

W systemie tym połączono system audio z systemem zarządzania flotą i nawigacją.

Integracja funkcji informacyjnych i rozrywkowych oznacza możliwość łatwiejszego z nich korzystania. Przyłóż palec do wyświetlacza dotykowego, naciśnij przycisk na kole kierownicy lub wydaja polecenie głosowo. Jak wolisz.

wywietrznik dachowy Volvo FH

Bezpieczne okno dachowe

Przyciemniany, szklany wywietrznik dachowy zwiększa wrażenie przestronności i doświetla wnętrze kabiny, pełniąc jednocześnie funkcję wyjścia bezpieczeństwa. Jest wyposażony w roletę przeciwsłoneczną i moskitierę oraz dostępny w wersji ze sterowaniem elektrycznym.

Znajdź dealera

Poczuj się jak w domu

Rozgość się. Wypróbuj fotel. Leżankę. Zajrzyj do wszystkich schowków. Nie uwierzysz, ile tam miejsca,

Znajdź dealera