Volvo FE: pomaga chronić wszystkich użytkowników drogi

Bezpieczna Kabina Volvo

Kabina Volvo FE ma Cię chronić – po to została zaprojektowana. Ma również chronić innych uczestników ruchu i pieszych. Z wynikiem pozytywnym przeszła wszelkie możliwe testy zderzeniowe. Fotele zostały wzmocnione i są solidnie zamocowane do podłogi. Posiadają zintegrowane pasy bezpieczeństwa i zagłówki o dużej wytrzymałości. Ponadto, przednia (FUP) i tylna (RUP) belka przeciwnajazdowa chronią samochody osobowe przed wjechaniem pod samochód ciężarowy w przypadku zderzenia.

Poznaj bezpieczną kabinę Volvo
Opracowany przez Volvo Układ Stabilizacji Toru Jazdy

Układ Stabilizacji Toru Jazdy (ESP)

Układ ESP zwiększa stateczność kierunkową pojazdu w trudnych warunkach jazdy i przeciwdziała przewróceniu się pojazdu. Stanowi standardowe wyposażenie Volvo FE – dzięki temu masz zapewnione wysokie osiągi i bezpieczeństwo już od pierwszego dnia.

Film wyjaśniający zalety Układu Monitorowania Pasa Ruchu

Układ Monitorowania Pasa Ruchu

Częstą przyczyną poważnych wypadków jest zjechanie z prawidłowego toru jazdy. Naszym zdaniem – zbyt częstą. Układ Monitorowania Pasa Ruchu śledzi poziome oznakowanie drogi za pomocą kamery i emituje ostrzeżenie, jeżeli niechcący najedziesz na linię.
Volvo FE: patrz i bądź widoczny

Zobacz więcej. Bądź widoczny. Bądź bezpieczny

Lusterka ograniczają martwe pola. Światła dzienne LED zapewniają doskonałą widoczność Twojego samochodu ciężarowego. Dobra wiadomość dla Ciebie, jak również rowerzystów i pieszych.

Znajdź dealera

Potraktuj bezpieczeństwo poważnie

Twój dealer Volvo Trucks chętnie zaprezentuje Ci każdy zaawansowany system bezpieczeństwa w Volvo FE.

Znajdź dealera