Volvo FH

Odzwierciedlenie postępu

Volvo FH i Volvo FH16 z limitowanej edycji Volvo Ocean Race stanowią spektakularny wyraz pasji odkrywania, jaką nasi inżynierowie współdzielą z odważnymi załogami regat Volvo Ocean Race. Te dwa wspaniałe samochody ciężarowe, bez żadnych kompromisów pod względem ekonomiki paliwowej, oferują najwyższe osiągi i bezpieczeństwo, potrzebne do zapewnienia trwałej wydajności i rentowności, zaś ich unikatowy, imponujący styl, inspirowany jednym z najcięższych sportowych wyzwań, zwraca na siebie uwagę wszędzie, gdzie się pojawiają.

Volvo FH16

Sposób na wyróżnienie się

Nasze bogato wyposażone samochody ciężarowe, już w standardzie, oferują wyjątkową wydajność, właściwości jezdne, bezpieczeństwo i komfort. Jednak dzięki przygotowanym przez nas dodatkowym pakietom Volvo Ocean Race Safety oraz Volvo Ocean Race Power możesz jeszcze bardziej wzmocnić te cechy.

Pakiety

Pakiet Volvo Ocean Race Safety  Pakiet Volvo Ocean Race Power* 
Układ Ostrzegający o Niebezpieczeństwie Kolizji D13 500 KM
Funkcja Hamowanie Awaryjne I-Shift Dual Clutch
Poduszka powietrzna kierowcy Zwalniacz
Układ Wspomagania Zmiany Pasa Ruchu D13 540 KM dostępny jako opcja
Układ Monitorowania Reakcji Kierowcy  
Aktywny tempomat  
Zdalnie sterowany wyłącznik główny  
Sejf zamykany na klucz  
Laminowane szyby boczne  
Alarm przeciwwłamaniowy w kabinie  
Czerwone pasy bezpieczeństwa * dostępny tylko dla Volvo FH
Volvo FH16

Usługi zwiększające dyspozycyjność

Istotą oferowanego przez nas kompleksowego rozwiązania transportowego jest coś więcej, niż tylko najwyższej klasy samochody ciężarowe. Usługi, dzięki którym usprawnisz swoją działalność i osiągniesz lepsze wyniki to m.in.:

  • Złoty Kontrakt Serwisowy Volvo - zapewnia pełny dostęp do naszej sieci serwisowej i wykwalifikowanych mechaników, a dzięki stosowaniu wyłącznie Oryginalnych Części Volvo, Twój samochód ciężarowy zawsze znajduje się w doskonałym stanie.
  • Dynafleet - umożliwia monitorowanie zużycia paliwa, czasu pracy kierowcy, emisji spalin i okresów międzyobsługowych w czasie rzeczywistym
  • Doradztwo Paliwowe - korzystasz ze wsparcia osobistego instruktora, który pomoże Ci zredukować zużycie paliwa nawet o 5%, a dzięki ciągłemu monitorowaniu i profesjonalnym poradom z łatwością utrwalisz osiągnięte oszczędności.

Odkryj prawdziwie egzotyczną Azję razem z Klubem Globetrotter!

Kupując Volvo FH16 i Volvo FH w limitowanej edycji Volvo Ocean Race dołączasz do Klubu Globetrotter, który tym razem zaprasza swoich członków do Hong Kongu, Wietnamu i Kambodży. A w programie między innymi:

Znajdź dealera

Rozpocznij przygodę!

Aby uzyskać więcej informacji na temat pojazdów z limitowanej edycji Volvo Ocean Race skontaktuj się z najbliższym przedstawicielem handlowym Volvo Trucks

Znajdź dealera